autor:

Kavárna / galerie: Cosmo, Barcelona

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna / galerie: Cosmo, Barcelona

Barcelonský podnik Cosmo kombinuje dvě velmi příjemné věci - kavárnu a galerii. Galerii, ve které téměř každý měsíc uvidíte jiné instalace od mladých nejen španělských umělců a nekuřáckou kavárnu s čerstvými květinami, kde můžete své umělecké dojmy nekonečně probírat u šálku výborné kávy nebo za současného ukusování z jejich vynikajících sendvičů (rádi tu používají avokádo ;).

V Barceloně můžete bydlet např. v hotelu Acta Mimic (TADY), Renaissance (TADY), Praktik Bakery (TADY) nebo Vincci Gala (TADY), hostelu Nikbor (TADY) nebo Generator (TADY), najíst se v podniku Frankfurt Station (TADY), Los Soprano (TADY), Tickets (TADY), Artte (TADY), Komomoto (TADY), na zmrzlinu do Eyescream and Friends (TADY) nebo do čokoládovny Chocolates Bresco (TADY), do baru Oval (TADY) nebo Guingueta (TADY), do kavárny Muy Mío Café (TADY) nebo Chök (TADY).

 

Název: Cosmo

Adresa: Enric Granados 3

08007  Barcelona

Španělsko

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál