autor:

Kavárna: Flinders Café, Amsterdam

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Flinders Café, Amsterdam

Amsterdamský podnik Flinders Café je přesně ten typ kavárny, kam si chcete po celodenním objevování města sednout, dostat vynikající kávu, skvělý zákusek a pozorovat kolemjdoucí. Slibujeme, že se vám tu bude líbit :)

V Amsterdamu můžete také vyzkoušet TUTO, TUTO, TUTO, TUTO a TUTO kavárnu.

 

Název: Flinders Café

Adresa: Frederik Hendrikplantsoen 36

1052 XS Amsterdam

Holandsko

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Café george, Amsterd.

  Kavárna: Café George, Amsterdam

  Perfektní lokace, překrásný interiér, vynikající kávu a menu, které nejenom dobře vypadá, ale i chutná, máte jasno, kam se zajít ve městě hříchu občerstvit (protože Coffee Shopy zpravidla kávu neprodávají :)

 • Wasserette 2 hl.

  Kavárna: De Wasserette, Amsterdam

  Představte si kavárnu v Amsterdamu, která nejen že stojí na rohu rušného náměstí, ale také do ní téměř po celý den svítí slunce plus si zde vychutnáte vynikající kávu a zdravou snídani/svačinu/oběd...

 • Boterham hl. 0

  Kavárna / bistro: Boterham, Amsterdam

  Amsterdamský podnik Boterham spojuje vynikající kávu, ještě lepší sendviče, módu, design a umění v jednom jediném obchůdku a náhodou tak není ani to, že se nachází přímo vedle Amsterdam Fashion Institute ;)

 • Property Of

  Obchod / kavárna: Property Of, Amsterdam

  Vybírání perfektní pánské tašky může být proces únavný a zdlouhavý, což se minimálně v Amsterdamu a Singapuru rozhodli vyřešit majitelé obchodu/kavárny Property Of Richard Chamberlainand a Peter Teo.

 • Mash Bar

  Bar: Mash, Amsterdam

  Holandské designové studio Ninetynine navrhlo interiér malinkého amsterdamského baru jménem Mash kompletně ze dřevotřísky, protože je to levný a dostupný materiál, se kterým se navíc dobře pracuje.

 • Hotel Amsterdam Room Mate

  Hotel: Room Mate, Amsterdam

  Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.

 • CC Amsterd

  Kavárna: Coffee Company, Amsterdam

  Řetězec Coffee Company se v Amsterdamu úspěšně rozrůstá a pobočka ve čtvrti Oosterdok je ta, kam půjdete nejen na skvělou kávu, ale i si počíst v nádherných magazínech a rozhlížet se po krásném interiéru.

 • concepts

  Kavárna: Coffee Concepts, Amsterdam

  Amsterdamský Coffee Concepts ve čtvrti Old South je zároveň kavárnou, knihkupectvím, juice barem a marketingovou agenturou a tento multikonceptuální podnik si společně založily dvě sestry a jejich kamarádka.

 • Mercat 5

  Restaurace: Mercat, Amsterdam

  Španělská restaurace Mercat rozšiřuje už tak docela široké portfolio možností, jak se zde stravovat mezinárodně. Slovo "mercat" znamená v katalánštině "trh" a to se pochopitelně odrazilo nejen na designu interiéru, ale i v menu.