autor:

Kavárna: Coffee Concepts, Amsterdam

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Coffee Concepts, Amsterdam

Amsterdamský Coffee Concepts ve čtvrti Old South je zároveň kavárnou, knihkupectvím, juice barem a marketingovou agenturou a tento multikonceptuální podnik si společně založily dvě sestry a jejich kamarádka. Pořádají kurzy pro budoucí baristy, výstavy, knižní večery...

Když je k dispozici prostor a nápady, kreativitě se meze nekladou. Jen by nás zajímalo, jak vydrží v prvním patře pracovat, když sem z přízemí voní exkluzivní káva...

 

Název: Coffee Concepts

Adresa: Jacob Obrechtstraat 5

1071  KC Amsterdam

Nizozemí

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Café george, Amsterd.

  Kavárna: Café George, Amsterdam

  Perfektní lokace, překrásný interiér, vynikající kávu a menu, které nejenom dobře vypadá, ale i chutná, máte jasno, kam se zajít ve městě hříchu občerstvit (protože Coffee Shopy zpravidla kávu neprodávají :)

 • CC Amsterd

  Kavárna: Coffee Company, Amsterdam

  Řetězec Coffee Company se v Amsterdamu úspěšně rozrůstá a pobočka ve čtvrti Oosterdok je ta, kam půjdete nejen na skvělou kávu, ale i si počíst v nádherných magazínech a rozhlížet se po krásném interiéru.

 • Wasserette 2 hl.

  Kavárna: De Wasserette, Amsterdam

  Představte si kavárnu v Amsterdamu, která nejen že stojí na rohu rušného náměstí, ale také do ní téměř po celý den svítí slunce plus si zde vychutnáte vynikající kávu a zdravou snídani/svačinu/oběd...

 • Flinders C. hl.

  Kavárna: Flinders Café, Amsterdam

  Amsterdamský podnik Flinders Café je přesně ten typ kavárny, kam si chcete po celodenním objevování města sednout, dostat vynikající kávu, skvělý zákusek a pozorovat kolemjdoucí.

 • Property Of

  Obchod / kavárna: Property Of, Amsterdam

  Vybírání perfektní pánské tašky může být proces únavný a zdlouhavý, což se minimálně v Amsterdamu a Singapuru rozhodli vyřešit majitelé obchodu/kavárny Property Of Richard Chamberlainand a Peter Teo.

 • Mercat 5

  Restaurace: Mercat, Amsterdam

  Španělská restaurace Mercat rozšiřuje už tak docela široké portfolio možností, jak se zde stravovat mezinárodně. Slovo "mercat" znamená v katalánštině "trh" a to se pochopitelně odrazilo nejen na designu interiéru, ale i v menu.

 • Mash Bar

  Bar: Mash, Amsterdam

  Holandské designové studio Ninetynine navrhlo interiér malinkého amsterdamského baru jménem Mash kompletně ze dřevotřísky, protože je to levný a dostupný materiál, se kterým se navíc dobře pracuje.

 •   not hotel

  Hotel: Hotel Not Hotel, Amsterdam

  Přestože se v Amsterdamu většina zajímavých akcí, lidí i možností ubytování a zábavy pohybuje v centru města, je tu i pár výjimek. A jednu z nich by mohl perfektně reperezentovat Hotel Not Hotel.

 • Hotel Amsterdam Room Mate

  Hotel: Room Mate, Amsterdam

  Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.