autor:

Kavárna: Café Westberlin, Berlín

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Café Westberlin, Berlín

Najít v Berlíně krásné, útulné a příjemné místo, navíc se skvělou kávou, není v současnosti vůbec problém. Hledat své favority můžete sami a nebo se nechat inspirovat právě zde. Café Westberlin je hned za rohem od Checkpoint Charlie, jednoho z hlavních berlínských turistických spotů. Okolí je neustále zaplněno rodinami, zaměstnanci přilehlých kanceláří, kteří si užívají pauzu na oběd a samozřejmě i turisty. Atmosféra je přátelská a každý je zde vítán úsměvem.

Majitel Kai Brüer řekl, že jeho kavárna je: " child, tourist nad laptop friendly". Kromě šálku kávy si zde můžete vychutnat i občerstvení v podobě vynikajících sendvičů, domácích koláčů nebo croissantů. K dispozici je i skvělý výběr knih a magazínů o umění, módě a architektuře. Klidný prostor ke čtení byl nezbytný a je tedy logické, že je součástí této příjemné a stylové kavárny.   

 

Název: Café Westberlin

Adresa: Friedrichstrasse 215,

10969 Berlín

Německo

 

WB 1

WB 2

WB 3

WB 4

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál