autor:

Kavárna / brunch spot: Claus, Paříž

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna / brunch spot: Claus, Paříž

Pařížská kavárna Claus Paris byla otevřeno jednoduše proto, že jeden muž chtěl se světem sdílet svoji lásku ke skvělé snídani/brunchi a měl nutkání představit, co vše mohou obsahovat. I když si myslíte, že Paříž = pouze a jen croissanty, není to pravda. Dostane se vám tu i mnoho dalších lahůdek, které by kvůli snímku croissantu s espressem byla škoda vynechat! ;)

Další místa, která stojí v Paříži za návštěvu jsou např.: kavárna / bistro Holly Belly, Folks and Sparrows, Café Craft, burger bar Paris New York, tapas bar La Mangerie, kavárna / bistro Frenchie To Go, kavárna Artcurial, Fondation, Tuck Shop, kavárna/obchod Steel Cyclewear & Coffeeshop, concept store Clint, restaurace Le Mary Celeste, Le 975, Paname Brewing Company a spát můžete v boutique hotelu Henriette či  Emile, hostelu Generator.

 

Název: Claus Paris

Adresa: 14 Rue Jean-Jacques Rousseau

75001 Paříž

Francie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál