autor:

Kavárna / bistro: The Odd Room, Melbourne

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna / bistro: The Odd Room, Melbourne

Majitelé melbournské kavárny/bistra The Odd Room, Andrew Affandi a Yuko Marcos, sice vystudovali inženýrství a marketing, ale rozhodli se následovat svoje srdce a lásku k jídlu a pohostinství a otevřeli si krásný podnik, po kterém dlouho toužili ♥ Položky z menu jsou možná o něco více experimentální a neobvyklejší než byste čekali, ale to přece v žádném případě není minus... :)

Další skvělé podniky v Melbourne jsou např. Tomboy Café, Jury Café, Barry Coffee and Food, The Kettle Black, The Nelson, The Vertue of the Coffee Drink, Seven Seeds, Milkman Espresso, Hello Sailor, Mastic, Fonda, Fonda Windsor, Aunty Peg´s, Rupert on Rupert, Industry Beans, Feast of Merit, Auction Rooms, Sun Moth Canteen and Bar, Estelle Bistro, Phamily Kitchen, Lucky Penny, Small Victories Café, Jimmy Grants, Foxes Den Café, Nora, Hammer and Tong 412, Pressed Juices, Big Stuff.

 

Název: The Odd Room

Adresa: 323 Bay Road

Highett VIC 3190

Melbourne, Austrálie

 

Fotografie: Simon Shiff

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál