autor:

Kavárna / bistro: The Kettle Black, Melbourne

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna / bistro: The Kettle Black, Melbourne

I když je The Kettle Black ideální pro víkendový brunch, musíte tu být cca v 8:30h, abyste si vůbec měli kam sednout, což poněkud ztrácí smysl, když brunch (breakfast + lunch) má být líná velmi pozdní snídaně pro jistotu rovnou propojená s obědem. Jednu věc to ale dokazuje - krásné kavárně / bistru se daří a my nejsme překvapeni :)

Další skvělé podniky v Melbourne jsou např. Tomboy Café, Jury Café, Barry Coffee and Food, The Nelson, The Vertue of the Coffee Drink, Seven Seeds, Hello Sailor, Fonda, Fonda Windsor, Aunty Peg´s, Rupert on Rupert, Industry Beans, Feast of Merit, Auction Rooms, Sun Moth Canteen and Bar, Estelle Bistro, Phamily Kitchen, Lucky Penny, Small Victories Café, Jimmy Grants, Foxes Den Café, Nora, Hammer and Tong 412, Pressed Juices, Big Stuff.

 

Název: The Kettle Black

Adresa: 50 Albert Road,

Jižní Melbourne VIC 3205

Austrálie

 

Fotografie: Tom Ross

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál