autor:

Kavárna / bistro: Room Two Ten, Sydney

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna / bistro: Room Two Ten, Sydney

Pokud nemáte ze svého podniku přímý výhled na oceán, prostě si ho vytvoříte sami. A přesně to udělali v sydneyské kavárně / bistru Room Two Ten, který zdobí už tak krásné sousedství Freshwater. Zajít sem můžete každý všední den na snídaně, obědy a večeře a v pátek a v sobotu navíc i dlouho do noci. Vyhlášené tu jsou palačinky s banánem a javorovým sirupem a také čerstvé chobotnice ;)

V Sydney stojí za návštěvu také: kavárna Bay ten Espresso ,Pablo and Rusty´s, Anvil Coffee, Greenheart Espresso, The Grounds, Watsons Bay, The Reformatory Caffeine LAB, Brewtown Newtown, Bent Fork, Single Origin Roasters, Albert and Moore, Pavilion Sydney, Kitchen by Mike, kavárna / pekárna Autolyse Bakery, mléčný bar Old Joe´s, bar Donny´s, restaurace The Incinerator, Acme, Two & Twelve, Zeus Street Greek, Chicken Institute, Cho Cho San, burger bar The Burger Shed.

 

Název: Room Two Ten

Adresa: 7/10-14 Lawrence Street

Freshwater NSW 2096

Sydney, Austrálie

 

Fotografie: Jacqui Turk

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál