autor:

Kavárna / bistro: Lucky Penny, Melbourne

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna / bistro: Lucky Penny, Melbourne

V australském Melbourne, konkrétně ve čtvrti South Yarra se nachází nádherné bistro/kavárna Lucky Penny, které si teprve letos v květnu otevřelo společně pět přátel - někteří s předchozími zkušenostmi z podobného businessu, někteří "jen" s entuziasmem a vírou ve skvělý výsledek.

Do menu, které se mění několikrát týdně, používají výhradně lokální suroviny a kromě salátů, džusů a vynikající kávy si dejte čokoládové wafle a domácí zmrzlinu. Navíc všichni baristé absolvovali Australian Barista Academy, takže káva bude připravena od odborníků :)

V Melbourne se to krásnými a příjemnými podniky jen hemží, přesvědčit se můžete tady: Tomboy Café (TADY), Barry Coffee and Food (TADY), Industry Beans (TADY), Foxes Den Café (TADY), restaurace Big Stuff (TADY), restaurace Feast of Merit (TADY), restaurace Fonda (TADY), Hammer and Tong 412 (TADY) a bydlet můžete v krásném The Terminus Hotel (TADY).

 

Název: Lucky Penny

Adresa: 481 Chapel St.

3141 South Yarra

Melbourne, Austrálie

 

Lucky P.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál