autor:

Kavárna / bistro: Edition Coffee Roasters, Sydney

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna / bistro: Edition Coffee Roasters, Sydney

V sydneyské kavárně / bistru Edition Coffee Roasters se odehrává zajímavá fúze dvou na první pohled/poslech velmi odlišných kuchyní a estetik - totiž nordické a japonské. To se odráží nejen v menu, ale také v zařízení interiéru apod. Aktuálně si můžete k snídani dopřát např. "smörrebröd", což je v dánském stylu klasický "chléb s máslem", ale navíc s uzeným lososem, crème fraiche, okurkami, ředkvičkou a jikrami.

V Sydney stojí za návštěvu také: kavárna Bay Ten Espresso, Pablo and Rusty´s, Anvil Coffee, Shuk, Greenheart Espresso, The Grounds, Watsons Bay, The Reformatory Caffeine LAB, Brewtown Newtown, Bent Fork, Room Two Ten, Single Origin Roasters, Sample Coffee, Albert and Moore, Pavilion Sydney, Kitchen by Mike, kavárna / pekárna Autolyse Bakery, mléčný bar Old Joe´s, bar Donny´s, restaurace The Incinerator, Acme, Two & Twelve, Zeus Street Greek, Chicken Institute, Cho Cho San, So Cal, burger bar The Burger Shed.

 

Název: Edition Coffee Roasters

Adresa: 265 Liverpool Street

Darlinghurst 2010

New South Wales, Sydney

Austrálie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál