autor:

Kavárna / bike shop: Bay Ten Espresso, Sydney

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna / bike shop: Bay Ten Espresso, Sydney

Sydneyská kavárna Bay Ten Espresso se nachází přímo na cyklostezce a jeho majiteli, bývalému baristovi z nyní konkurenčního podniku, Nathanu Devlinovi, bylo okamžitě, co by se s volným (a nádherným!) prostorem, který při projížďce zahlédl, dalo dělat.

Přece spojit kavárnu s bike shopem / bike servisem. Nejvíce lidí sem chodí na snídaně a obědy, ale na unikátní mix 50% indonéské, 30% kolumbijské a 20% etiopské kávy sem zajděte kdykoli. Bude to stát za to! :)

V Sydney stojí za návštěvu také: kavárna Pablo and Rusty´s, Greenheart Espresso, The Grounds, Watsons Bay, The Reformatory Caffeine LAB, kavárna / pekárna Autolyse Bakery, mléčný bar Old Joe´s, bar Donny´s, restaurace The Incinerator, Acme, Zeus Street Greek, Cho Cho San, burger bar The Burger Shed.

 

Název: Bay Ten Espresso

Adresa: 10 Middlemiss Street, Lavender Bay

NSW Sydney  2060

Austrálie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál