autor:

Motel: Playland Motel, Rockaway Beach NY

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Motel: Playland Motel, Rockaway Beach NY

Pokud jsme vám už někdy v minulosti představili místo, o kterém jste neměli tušení a přidali jste si ho na svůj "must-go-list", jsme moc rádi. Všechno ale škrtněte a dejte si tam newyorský Playland Motel na největší městské americké pláži Rockaway Beach.

Boutique hotel/motel, restaurace, bar, club a místo, které má dokonce svoji falešnou pláž s pískem, plážovými lehátky, slunečníky a ping-pongovými stoly, do čehož hrají DJs a nebo probíhají živá vystoupení. K tomu všemu nemusíte být host hotelu, ale prostě sem přijdete a bavíte se jak je libo.

Playland motel se nachází ve zrekonstruované budově z 19.století a v procesu bylo zapojeno 12 mladých designérů a umělců (např. Melanie Dizon, Marina Burini, Federico Saenz-Recio nebo Nadia Kaufhold). A tak se můžete za cca 250 dolarů na noc vyspat v opravdu různých pokojích, včetně tee-pee nebo "místa činu". 

 

Název: Playland Motel

Adresa: Playland 97-20

Rockaway Beach Boulevard

11693  New York

 

Playl 2

Playland5

Playl 3

Teeppeee

Fotografie: Cheyenne Bosco

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál