autor:

Jednopokojový hotel: Central Hotel & Café, Kodaň

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Jednopokojový hotel: Central Hotel & Café, Kodaň

V kodaňské čtvrti Vesterbro se nachází hotel a kavárna s celkem obyčejným názvem Central Hotel & Café. Sám hotel ale není obyčejný ani trochu, protože má pouze jeden pokoj. Ano, jeden pokoj s postelí pro dva. Takže pokud byste chtěli být jedinými hosty v hotelu a užívat si nabízený servis sami (což se často nepovede), pospěšte si s rezervací, protože pravděpodobně nebudete jediní.

Kavárna v přízemí fungovala dříve než hotel v prvním patře a majitel Jacob Kampp je zároveň i majitelem slavné kavárny Granola Café, která je ve stejné ulici, vzdálená jen pár desítek metrů.

Jediný hotelový pokoj není nijak luxusní, ale spíše plný ručně vyráběných doplňků a my jsme přesvědčeni, že strávit noc právě tady je jeden z těch zážitků, které uchováte v paměti na dlouho.

 

Název: Central Hotel & Café

Adresa: Tullinsgade 1

1619  Kodaň

Dánsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • SP 34 hotel

  Hotel: SP34, Kodaň

  Luxusní a bohémský - tak sám sebe nazývá kodaňský hotel SP34, který najdete v latinské čtvrti. Moderní dánský design s čistě bílými zdmi a elegantními dřevěnými detaily zdobí celkem 118 pokojů.

 • Fox Hotel, COP

  Hotel: Fox Hotel, Kodaň

  Kodaňský Hotel Fox je unikátním místem nejen v celé Skandinávii, ale pravděpodobně i v Evropě. 61 pokojů navrhlo celkem 21 mezinárodních umělců od grafických designéru, přes ilustrátory až k urban artistům.

 • SG bar Kodaň

  Bar: Lidkoeb, Kodaň

  Ať už jste to v Kodani přehnali s turistickými prohlídkami nebo jste si při všem prohlížení uhnali namožené svaly, v bývalé lékárně z roku 1864 na to určitě budou mít lék.

 • Mikell bar hl.

  Bar: Mikkeller Bar, Kodaň

  Mikkeller je jeden z nejmenších mikro-pivovarů na světě, který se nebojí s chutí piva experimentovat a když k tomu přidáte neuvěřitelně atraktivní design interiéru, máte místo, které by byla v krásné Kodani škoda minout.

 • Atelier Sept. hl.

  Kavárna / bistro: Atelier September, Kodaň

  Kromě vynikající kávy sem styloví Dánové i turisté chodí na vyhlášený avokádový sendvič a není divu, že tento podnik je jedním z nejvíce "instagramovaných".

 • Kompa 9 hl.

  Kavárna: Kompa 9, Kodaň

  Každý den čerstvé květiny, skvělá selekce magazínů namísto surfování po internetu a celkově velmi příjemná atmosféra, by vás sem mohla nalákat ...♥

 •   The Coffee Collective hl. 0

  Kavárna: The Coffee Collective, Kodaň

  Oblíbenou kodaňskou kavárnu The Coffee Collective si společně otevřeli 4 přátelé, kteří mají nejrůznější profese, ale spojuje je hluboká láska ke kávě ♥

 • obchod-youheshe-store-kodan h

  Obchod: YouHeShe Store, Kodaň

  Jednoduchý design, nádech historie a trendy oblečení pohromadě? YouHeShe Store, s množstvím značek, které čekají na to, aby doplnili Váš šatník. V minulosti dostal ocenění jako nejlepší prodejní prostor, při předávání Fashion Awards Dansk.

 • Paté hl.

  Restaurace / vinárna: Paté Paté, Kodaň

  V kodaňské čtvrti Kødbyen se nachází restaurace / vinárna Paté Paté, jejíž majitelem je Kenn Husted a kam nejen místní rádi chodí za skvělou španělsko-marocko-francouzskou kuchyní.