autor:

Hotel: The Wythe Hotel, New York

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
1
Hotel: The Wythe Hotel, New York

Bývalá továrna na textil z roku 1901 dostala novou funkci, architekti ji citlivě přestavěli na úžasný hotel se 72 pokoji. V populární newyorkské městské části Brooklyn se tak můžete ubytovat v 8-mi patrové budově nesoucí název The Wythe Hotel.

Původní stavba včetně dřevěných stropů, cihlových zdí a ocelových konstrukcí byla jak už dnes bývá zvykem při rozsáhlých rekonstrukcí zachována. Úžasný výhled na Manhattan z velkoformátových oken a originální průmyslová budova ze staré školy láká k zamyšlení nad tím, kde se ubytovat při vaší příští návštěvě této světové metropole.

 

Název: The Wythe Hotel

Adresa: 80 Wythe Avenue

Brooklyn, 11249

New York, USA

 

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Působí trochu chladně (ostatně jako většina industriálních staveb), ale zároveň neskutečně přitažlivě. V Brooklynu má sice dost konkurence, ale mně by se líbilo strávit tu alespoň jednu noc.. :)

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist