autor:

Hotel: The Student Hotel, Amsterdam

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: The Student Hotel, Amsterdam

Cestování po evropských metropolích láká nejednoho studenta a holandský Amsterdam bude pravděpodobně velmi vysoko na žebříčku prioritních míst. Ubytování a především jeho cena je zásadní součástí plánování, což by právě v tomto krásném městě mohl lehce vyřešit ještě krásnější The Student Hotel, který peněženku nezruinuje a zároveň si budete moci "odepřít" typickou hostelovou společnost pěti až patnácti cizích lidí na pokoji na třípatrových palandách (což má někdy také něco do sebe ;). 

Hotel má celkem 707 pokojů a zajímavé je, že ho mohou studenti z cizích zemí využívat jako luxusnější formu koleje a bydlet v něm po dobu celého studijního semestru. Moderní a designové vybavení hotelu prý také láká novou generaci batůžkářů, kterým se začalo říkat "flashpackers". Jak správného "flashpackera" poznáte? Má možná na zádech krosnu s houpajícími se žabkami, ale po přihlášení se v hotelu vytáhne laptop, tablet, smartphone a zjišťuje o co přišel, zatímco se zorientovával v novém městě a poznával jeho krásy. Ať už si jedete do Amsterdamu odpočinout od technických vymožeností 21. století nebo jste na roadtripu napříč Evropou, The Student Hotel se zdá být ideálním místem odkud objevování holandské metropole započít. 

 

Název: The Student Hotel

Adresa: Jan van Galenstraat 335

1061 AZ, Amsterdam

Holandsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   not hotel

  Hotel: Hotel Not Hotel, Amsterdam

  Přestože se v Amsterdamu většina zajímavých akcí, lidí i možností ubytování a zábavy pohybuje v centru města, je tu i pár výjimek. A jednu z nich by mohl perfektně reperezentovat Hotel Not Hotel.

 • Hotel Amsterdam Room Mate

  Hotel: Room Mate, Amsterdam

  Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.

 • Stout Co hl. 0

  Hotel: Stout & Co, Amsterdam

  The Crowned Hawk Brewery přestal dělat pivo ve svém amsterdamském závodě Hoogte Kadijk v roce 1950, ale červená cihlová budova přežila a po menších / větších úpravách se nyní stala domovem pro podnik Stout & Co.

 • Exchange 2 hl.

  Hotel: The Exchange Hotel, Amsterdam

  Amsterdamský hotel The Exchange je rozhodně unikátní svým ironickým a excentrickým konceptem - vzhled jedenašedesáti pokojů totiž navrhly ty nejtalentovanější holandské mladé kreativní duše a najdete tu kvalitu od 1* až k 5*.

 • Volkshotel hl.

  Hotel: Volkshotel, Amsterdam

  Amsterdamský Volkshotel rozhodně nejde s davem a nehlásí se k trendu, kdy v hotelu vypadají všechny pokoje stejně - právě naopak! Má jich celkem 172 a můžete si vybrat z devíti variant, které navrhovali mladí, nejen holandští, designéři.

 • Zash Hotel hl.

  Boutique Hotel: Zash, Sicílie

  Italský architekt Antonio Iraci navrhl rekonstrukci starého zámku v jednom z nejkrásnějších koutů Itálie, ve východní části Sicílie, na moderní boutique hotel a výsledkem je Zash Hotel, který září elegancí, stylem a skvělým vkusem.

 • Hotel: 25 Hours Hotel, Curych

 • Mama Shelter L.A. hl.

  Hotel: Mama Shelter, Los Angeles

  Po čtyřech francouzských pobočkách (v Bordeaux, Lyonu, Marseille a Paříži) a jedné v Istanbulu se hotelový řetězec Mama Shelter rozšiřuje i do Kalifornie a to v podobě Mama Shelter L.A.

 • Line Hotel

  Hotel: The Line Hotel, L.A.

  Městská část jménem Koreatown je natolik jiná, než zbytek už tak velmi multikulturního města jakým Los Angeles rozhodně je, že se mu někdy říká město ve městě. Restaurace, obchody, noční podniky - vše žije energií 24/7.