autor:

Hotel: The Schaller Studio Hotel, Bendigo (Austrálie)

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: The Schaller Studio Hotel, Bendigo (Austrálie)

Když jsou po vás pojmenovány stavby, víte, že jste minimálně v minulosti něco dělali dobře a někdo si vaší práce všiml. A takové pocty se dostalo australskému umělci Marku Schallerovi, po němž je pojmenován hotel v australském městečku Bendigo The Schaller Studio.

Hotel je součástí skupiny Art Series Hotel Group a je v něm přes 240 uměleckých děl - od olejomaleb, přes bronzové sochy až po mozaiky. Majitelé chtějí dát na odiv především fakt, že dobré a kvalitní umění nenajdete jen ve velkých městech, ale i v těch menších, která jsou třeba jen hodinu od vašeho domova. Také si dávají za cíl "donutit" místní obyvatelé, aby více objevovali a prozkoumávali vlastní zemi, z čehož bychom si i my mohli (měli) vzít příklad.

Blízko leží největší město ve státě Victoria a to Melbourne, kde se to krásnými a příjemnými podniky jen hemží, přesvědčit se můžete tady: Tomboy Café (TADY), Barry Coffee and Food (TADY), Industry Beans (TADY), Foxes Den Café (TADY), restaurace Big Stuff (TADY), restaurace Feast of Merit (TADY), restaurace Fonda (TADY), Hammer and Tong 412 (TADY) a bydlet můžete v krásném The Terminus Hotel (TADY).

 

Název: The Schaller Studio Hotel

Adresa: Roh ulic Bayne a Lucas

3550 Bendigo

Victoria, Austrálie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál