autor:

Hotel: Stout & Co, Amsterdam

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Stout & Co, Amsterdam

The Crowned Hawk Brewery přestal dělat pivo ve svém amsterdamském závodě Hoogte Kadijk v roce 1950, ale červená cihlová budova přežila a po menších / větších úpravách se nyní stala domovem pro podnik Stout & Co (ubytování ve stylu Bed and Breakfast). Ceny jsou tu vyšší, ale z vlastní zkušenosti důrazně nedoporučujeme levné amsterdamské hostely ;)

Zdejší pokoje jsou spíše takové mini byty, protože každý z nich má svůj vlastní kuchyňský kout a jídelní část, stejně jako vlastní koupelnu. A  všechny mají své vlastní barevné schéma. Nádherná terasa nabízí příjemnou oázu uprostřed města - ideální pro slunné ráno a snídani nebo večerní popíjení :)

V Amsterdamu zajděte do nádherného salátové baru SLA, kavárny Café George, De Wasserette, Property Of, Coffee Company, Flinders Café, Coffee Concepts, baru Mash, restaurace Stork Restaurant, Restaurant de Kas, Mercat.

 

Název: Stout & Co

Adresa: Hoogte Kadijk 71

1018 BE Amsterdam

Holandsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Exchange 2 hl.

  Hotel: The Exchange Hotel, Amsterdam

  Amsterdamský hotel The Exchange je rozhodně unikátní svým ironickým a excentrickým konceptem - vzhled jedenašedesáti pokojů totiž navrhly ty nejtalentovanější holandské mladé kreativní duše a najdete tu kvalitu od 1* až k 5*.

 • Volkshotel hl.

  Hotel: Volkshotel, Amsterdam

  Amsterdamský Volkshotel rozhodně nejde s davem a nehlásí se k trendu, kdy v hotelu vypadají všechny pokoje stejně - právě naopak! Má jich celkem 172 a můžete si vybrat z devíti variant, které navrhovali mladí, nejen holandští, designéři.

 •   not hotel

  Hotel: Hotel Not Hotel, Amsterdam

  Přestože se v Amsterdamu většina zajímavých akcí, lidí i možností ubytování a zábavy pohybuje v centru města, je tu i pár výjimek. A jednu z nich by mohl perfektně reperezentovat Hotel Not Hotel.

 • Hotel Amsterdam Room Mate

  Hotel: Room Mate, Amsterdam

  Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.

 • Toki hl. 1

  Bar: Toki, Amsterdam

  "Toki" je v japonštině výraz pro "čas na nové příležitosti" a právě ty mohou začít v amsterdamském stejnojmenném baru, kde najdete (nejen) širokou škálu nejrůznějších, slabších či silnějších, alkoholických nápojů.

 • The Student Hotel

  Hotel: The Student Hotel, Amsterdam

  Cestování po evropských metropolích láká nejednoho studenta a holandský Amsterdam bude pravděpodobně velmi vysoko na žebříčku prioritních míst a ubytování a především jeho cena je zásadní součástí plánování.

 • Boterham hl. 0

  Kavárna / bistro: Boterham, Amsterdam

  Amsterdamský podnik Boterham spojuje vynikající kávu, ještě lepší sendviče, módu, design a umění v jednom jediném obchůdku a náhodou tak není ani to, že se nachází přímo vedle Amsterdam Fashion Institute ;)

 • Wasserette 2 hl.

  Kavárna: De Wasserette, Amsterdam

  Představte si kavárnu v Amsterdamu, která nejen že stojí na rohu rušného náměstí, ale také do ní téměř po celý den svítí slunce plus si zde vychutnáte vynikající kávu a zdravou snídani/svačinu/oběd...

 • Rost Room hl. 0

  Restaurace: The Roast Room, Amsterdam

  Navštívit Amsterdam se nyní vyplatí snad jen i kvůli podniku The Roast Room. Pokud jste v holandské metropoli prozatím nebyli anebo byli, ale za jinými účely a k tomu máte rádi maso, zvažte opětovnou návštěvu.