autor:

Hotel: SP34, Kodaň

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: SP34, Kodaň

Luxusní a bohémský - tak sám sebe nazývá kodaňský hotel SP34, který najdete v latinské čtvrti. Moderní dánský design s čistě bílými zdmi a elegantními dřevěnými detaily zdobí celkem 118 pokojů a v hotelu je také konferenční sál, kino pro 25 osob, 2 restaurace a 2 bary, které nabízejí tzv. "Wine Hour" (od 17 do 18h), kdy si za cenu jedné sklenky odnesete dvě a ještě navíc na střešní terasu.

 

Název: SP34

Adresa: Sankt Peders Stræde 34

1453 Kodaň

Dánsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Koda

  Jednopokojový hotel: Central Hotel & Café, Kodaň

  V kodaňské čtvrti Vesterbro se nachází hotel a kavárna s celkem obyčejným názvem Central Hotel & Café. Sám hotel ale není obyčejný ani trochu, protože má pouze jeden pokoj. Ano, jeden pokoj s postelí pro dva.

 • Fox Hotel, COP

  Hotel: Fox Hotel, Kodaň

  Kodaňský Hotel Fox je unikátním místem nejen v celé Skandinávii, ale pravděpodobně i v Evropě. 61 pokojů navrhlo celkem 21 mezinárodních umělců od grafických designéru, přes ilustrátory až k urban artistům.

 • Mikell bar hl.

  Bar: Mikkeller Bar, Kodaň

  Mikkeller je jeden z nejmenších mikro-pivovarů na světě, který se nebojí s chutí piva experimentovat a když k tomu přidáte neuvěřitelně atraktivní design interiéru, máte místo, které by byla v krásné Kodani škoda minout.

 • Kodaň restau

  Restaurace: Julian Toldboden, Kodaň

  Budova kodaňské restaurace Toldboden nevypadá zvenku nijak oslnivě, ale prostor jejího interéru je krásně prosvětlený díky skleněným stěnám a navíc její poloha přímo u vody je prostě perfektní.

 • Kul 2

  Restaurace: Kul, Kodaň

  Nádhernou kodaňskou restauraci Kul vedou dva mladí kuchaři Christian Mortensen & Henrik Yurk, oba již nyní ve svém mladém věku oceněni za své schopnosti Michelinskou hvězdou, což je předzvěstí něčeho výjimečného.

 • SG bar Kodaň

  Bar: Lidkoeb, Kodaň

  Ať už jste to v Kodani přehnali s turistickými prohlídkami nebo jste si při všem prohlížení uhnali namožené svaly, v bývalé lékárně z roku 1864 na to určitě budou mít lék.

 • Playtype hl.

  Concept Store: Playtype, Kodaň

  Druh písma může změnit hodně - a to ví v kodaňském concept storeu Playtype, kde je právě jemu věnován celý obchod. S písmeny je tu svázáno vše - polštáře, obrazy k zavěšení nebo opření o zeď, hrníčky, dokonce i pláštěnka.

 • Atelier Sept. hl.

  Kavárna / bistro: Atelier September, Kodaň

  Kromě vynikající kávy sem styloví Dánové i turisté chodí na vyhlášený avokádový sendvič a není divu, že tento podnik je jedním z nejvíce "instagramovaných".

 • Kompa 9 hl.

  Kavárna: Kompa 9, Kodaň

  Každý den čerstvé květiny, skvělá selekce magazínů namísto surfování po internetu a celkově velmi příjemná atmosféra, by vás sem mohla nalákat ...♥