autor:

Hotel: Room Mate, Amsterdam

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Room Mate, Amsterdam

Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.

Vybavení 284 pokojů je v duchu minimalismu a máte možnost výběru barevného provedení :)

Další možností ubytování v Amsterdamu je nádherný (!) The Student Hotel (TADY) nebo super stylový Hotel Not Hotel (TADY),  na kávu zajděte do kavárny The Coffee Company (TADY), na nejlepší salát skočte do salátového baru SLA (TADY), na večeři do Stork Restaurant (TADY), Mercat (TADY), Restaurant de Kas (TADY), na drink do baru Mash (TADY).

 

Název: Room Mate Hotel

Adresa: IJDok 6

1013 MM

Amsterdam, Nizozemí

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   not hotel

  Hotel: Hotel Not Hotel, Amsterdam

  Přestože se v Amsterdamu většina zajímavých akcí, lidí i možností ubytování a zábavy pohybuje v centru města, je tu i pár výjimek. A jednu z nich by mohl perfektně reperezentovat Hotel Not Hotel.

 • Stout Co hl. 0

  Hotel: Stout & Co, Amsterdam

  The Crowned Hawk Brewery přestal dělat pivo ve svém amsterdamském závodě Hoogte Kadijk v roce 1950, ale červená cihlová budova přežila a po menších / větších úpravách se nyní stala domovem pro podnik Stout & Co.

 • Exchange 2 hl.

  Hotel: The Exchange Hotel, Amsterdam

  Amsterdamský hotel The Exchange je rozhodně unikátní svým ironickým a excentrickým konceptem - vzhled jedenašedesáti pokojů totiž navrhly ty nejtalentovanější holandské mladé kreativní duše a najdete tu kvalitu od 1* až k 5*.

 • Volkshotel hl.

  Hotel: Volkshotel, Amsterdam

  Amsterdamský Volkshotel rozhodně nejde s davem a nehlásí se k trendu, kdy v hotelu vypadají všechny pokoje stejně - právě naopak! Má jich celkem 172 a můžete si vybrat z devíti variant, které navrhovali mladí, nejen holandští, designéři.

 • Mash Bar

  Bar: Mash, Amsterdam

  Holandské designové studio Ninetynine navrhlo interiér malinkého amsterdamského baru jménem Mash kompletně ze dřevotřísky, protože je to levný a dostupný materiál, se kterým se navíc dobře pracuje.

 • The Student Hotel

  Hotel: The Student Hotel, Amsterdam

  Cestování po evropských metropolích láká nejednoho studenta a holandský Amsterdam bude pravděpodobně velmi vysoko na žebříčku prioritních míst a ubytování a především jeho cena je zásadní součástí plánování.

 • Café george, Amsterd.

  Kavárna: Café George, Amsterdam

  Perfektní lokace, překrásný interiér, vynikající kávu a menu, které nejenom dobře vypadá, ale i chutná, máte jasno, kam se zajít ve městě hříchu občerstvit (protože Coffee Shopy zpravidla kávu neprodávají :)

 • Flinders C. hl.

  Kavárna: Flinders Café, Amsterdam

  Amsterdamský podnik Flinders Café je přesně ten typ kavárny, kam si chcete po celodenním objevování města sednout, dostat vynikající kávu, skvělý zákusek a pozorovat kolemjdoucí.

 • Property Of

  Obchod / kavárna: Property Of, Amsterdam

  Vybírání perfektní pánské tašky může být proces únavný a zdlouhavý, což se minimálně v Amsterdamu a Singapuru rozhodli vyřešit majitelé obchodu/kavárny Property Of Richard Chamberlainand a Peter Teo.