autor:

Hotel: Renaissance, Barcelona

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Renaissance, Barcelona

Barcelonský Renaissance Hotel tvoří dvě věže, které se snad dotýkají katalánského slunce a jeho střešní terasa, na které můžete zažít nejlepší mejdan svého života s výhledem k nezaplacení, ohromí snad i toho nejotrlejšího cestovatele.

Zásadním a na první pohled rozpoznatelným prvkem je množství zelené barvy, která pochází od tří set palem a dalších desítek druhů květin z pěti kontinentů. Vegetaci tu potkáte všude. Doslova všude.

Architekt Jean Nouvel, který má na svědomí i překrásný design vídeňského hotelu Sofitel (TADY), se rozhodl pro 40 tmavě šedých pokojů a zbylých 317 je čistě bílých.

Další krásný hotel v Barceloně je Acta Mimic (TADY), Nikbor (TADY), Generator (TADY), Praktik Bakery (TADY) nebo El Palauet (TADY). Z restaurací doporučujeme Frankfurt Station (TADY), Los Soprano (TADY) nebo Komomoto (TADY). Na kávu a něco sladkého si skočte do Eyescream and Friends (TADY), Muy Mío Café (TADY), Chök (TADY) nebo Chocolates Brescó (TADY) a večer do baru Oval (TADY).

 

Název: Renaissance Hotel

Adresa: Plaza Europa 50-52

L´Hospitalet de Llobregat

Barcelona, Španělsko

 

Rene 3

Rene 5

Rene 89

Rene 6

Renaissance
 
Rene 8

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál