autor:

Hotel: Plus One, Berlín

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Plus One, Berlín

Abyste z cizího města dostali a viděli to nejlepší, musíte prostě navázat kontakt s místními. Žádný sebelepší průvodce vám totiž nenabídne přesně to, co chcete. Pokud to ovšem vysvětlíte někomu, kdo v daném městě žije mnoho let, máte vyhráno.

V několika evropských městech se začalo s novým konceptem ubytování Plus One, kdy ve chvíli rezervace dostanete také přístup k webové stránce s několika desítkami místních lidí různých profesí i zájmů, kteří jsou připraveni vám s čímkoli poradit, pomoci a nebo vás i doprovodit. Tedy vaše "Plus One".

Papírového průvodce tedy nechte doma a ušetřený čas i peníze využijte smysluplněji než na předražené jízdenky MHD a nekonečné otáčení mapy... ;)

Dalšími nádhernými alternativami pro berlínské ubytování by mohly být Gorki Apartments (TADY) nebo Bikini Hotel (TADY). Na kávu zajděte do The Barn (TADY), Roamers (TADY), Westberlin (TADY), Standert (TADY), Companion Coffee (TADY), Vanilla (TADY), Silo Coffee (TADY). Na skvělé jídlo do Pêle Mêle (TADY) a Big Stuff Smoked BBQ (TADY) a zapařit do Prince Charles Bar (TADY) nebo Mercado San Cosme (TADY).

Pêle Mêle

 

Název: Plus One

Adresa: Reuter Strasse 28

12047 Berlín 

Německo

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 •   Michelbe

  Hotel: Michelberger, Berlín

  Cena noci v jednom ze 119 pokojů začíná na 59 Eurech a spadá tak do kategorie tzv. "budget" hotelů a i když v Berlíně určitě najdete levnější místa na přenocování, tenhle má výjimečný design.

 • Gener, Berlín

  Hostel: Generator, Berlín

  Generator Hostel Berlín je dalším v řetězci designových hostelů, které se ve všech městech nacházejí na velmi zajímavých místech a většinou ve starých budovách zrekonstruovaných na moderní a dostupné ubytování.

 • Hotel: Gorki Apartments, Berlín

  Hotel: Gorki Apartments, Berlín

  Celkem 35 individuálně a rozdílně navržených pokojů různé velikosti nabízí berlínské Gorki Apartments ve čtvrti Mitte, kde můžete zůstat jak přes noc, tak i mnohem déle.

 • Nomads Apt hl.

  Hotel: Nomads Apartments, Berlín

  Pokud se chystáte v Berlíně např. studovat, studentské koleje nejsou nic pro vás a máte zbytečné peníze na účtu (spoustu peněz), můžete si pronajmout i na několik měsíců nádherné apartmány Nomads Apartments v srdci čtvrtě Prenzlauer Berg.

 • hotel-bikini-hotel-berlin hh

  Hotel: Bikini Hotel, Berlín

  Moderní berlínský hotel Bikini z hotelové skupiny 25 hours navrhlo studio KEC Architects a jeho součástí je i střešní bar, restaurace se 360ti stupňovým panoramatickým rozhledem.

 • The Bowl hl.

  "Clean-eating" restaurace: The Bowl, Berlín

  V Berlíně je pro milovníky "clean-eating" stylu konečně podnik, který plně uspokojí jejich chuťové buňky od snídaně, přes oběd, až k večeři. Jmenuje se The Bowl a např. raw chocolate chia pudding zní skvěle, co říkáte? ♥

 • Mercado, Barca

  Bar: Mercado San Cosme, Berlín

  Bar Mercado San Cosme se nachází v berlínské čtvrti Mitte, v budově, která za minulých dob soužila jako řeznictví. Tento nepříliš vegetariánský nádech je znatelný doteď - a to nejen díky panáku, který je prý ekvivalentem červeného masa.

 • Princ Charles 3

  Bar: Prince Charles Bar, Berlín

  Dříve krytý vnitřní bazén, nyní podnik, kde se pořádají nejen taneční párty všech (ne)možných žánrů, ale např. i večery čtení a poezie a dalších kulturně laděných záležitostí.

 •   Bagely Berlín

  Bistro/kavárna: Two Planets, Berlín

  Berlínské bistro/kavárnu Two Planets ve čtvrti Neukölln si otevřela Američanka z Manhattanu Kyra LaMariana, jejíž snem ale nikdy vlastnit podobný podnik nebylo.