autor:

Hotel: Miss Clara, Stockholm

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Miss Clara, Stockholm

Hotel Miss Clara je pojmenovaný podle bývalé ředitelky dívčí školy, kterou tato budova z roku 1910, poklad Art Nouveau, v minulosti byla. Pokud se váš rozpočet na dovolenou nepohybuje kolem stovek, ale spíše tisíců korun a vyrážíte do Skandinávie, ve Stockholmu musíte bydlet v tomto hotelu.

Vše je blízko, protože se nachází v samotném centru švédské metropole, ale chápeme, že někdy jsou hotelové pokoje tak krásné, že se vám ani nikam nechce a přejete si zůstat v jejich úžasných postelích celý den.

V restauraci a baru v přízemí je velmi populární drink jménem "Strawberry Basil Smash", kterých prodali už přes 40 tisíc, takže další položka na seznamu, kterou nelze vynechat ;)

Krásných restaurací a kaváren je ve Stockholmu mnoho a třeba si do svého cestovního itineráře přidáte jednu z následujících: zdravý fast food YOI (TADY), Oaxen Krog & Slip (TADY), Fine Food Restaurant (TADY), bar a restaurace Central (TADY), Farang Restaurant (TADY), kavárna Kafé Bulten (TADY) a bydlet můžete v nádherném HTL hotelu (TADY).

 

Název: Miss Clara Hotel

Adresa: Sveavägen 48

111 34  Stockholm

Švédsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál