autor:

Hotel: Michelberger, Berlín

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Michelberger, Berlín

Michelberger Hotel je berlínský hotel především pro mladší klientelu, která se přijela do Berlína spíše bavit než odpočívat ;) Svůj název získal podle majitele, Toma Michelbergera, který je ústřední postavou v mozaice lidí, kteří se podíleli na realizaci celého hotelu.

Cena noci v jednom ze 119 pokojů začíná na 59 Eurech a spadá tak do kategorie tzv. "budget" hotelů a i když v Berlíně určitě najdete levnější místa na přenocování, tenhle má výjimečný design. A také máte možnost vybírat z pěti různých, cenově odstupňovaných, variant pokojů, stejně jako z množství lidí ubytovaných společně v jedné místnosti - od jednoho až po (oficiálně 8 ;).

Další možnosti ubytování v Berlíně jsme vám představili tady: Bikini Hotel, Gorki Apartments, Plus One. Jíst zaskočte do Pele Mele, Big Stuff Smoked BBQ, Fast Rabbit. Na kávu pak do Roamers, Vanilla, Companion Coffee, Silo Coffee, Standert, The Barn nebo Café Westberlin.

Pêle Mêle

Název: Michelberger Hotel

Adresa: Warschauer Straße 39/40,

10243  Berlín

Německo

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Plus 1

  Hotel: Plus One, Berlín

  Abyste z cizího města dostali a viděli to nejlepší, musíte prostě navázat kontakt s místními. Žádný sebelepší průvodce vám totiž nenabídne přesně to, co chcete. Pokud to ovšem vysvětlíte někomu, kdo v daném městě žije mnoho let, máte vyhráno.

 • Gener, Berlín

  Hostel: Generator, Berlín

  Generator Hostel Berlín je dalším v řetězci designových hostelů, které se ve všech městech nacházejí na velmi zajímavých místech a většinou ve starých budovách zrekonstruovaných na moderní a dostupné ubytování.

 • Hotel: Gorki Apartments, Berlín

  Hotel: Gorki Apartments, Berlín

  Celkem 35 individuálně a rozdílně navržených pokojů různé velikosti nabízí berlínské Gorki Apartments ve čtvrti Mitte, kde můžete zůstat jak přes noc, tak i mnohem déle.

 • Nomads Apt hl.

  Hotel: Nomads Apartments, Berlín

  Pokud se chystáte v Berlíně např. studovat, studentské koleje nejsou nic pro vás a máte zbytečné peníze na účtu (spoustu peněz), můžete si pronajmout i na několik měsíců nádherné apartmány Nomads Apartments v srdci čtvrtě Prenzlauer Berg.

 • hotel-bikini-hotel-berlin hh

  Hotel: Bikini Hotel, Berlín

  Moderní berlínský hotel Bikini z hotelové skupiny 25 hours navrhlo studio KEC Architects a jeho součástí je i střešní bar, restaurace se 360ti stupňovým panoramatickým rozhledem.

 • The Bowl hl.

  "Clean-eating" restaurace: The Bowl, Berlín

  V Berlíně je pro milovníky "clean-eating" stylu konečně podnik, který plně uspokojí jejich chuťové buňky od snídaně, přes oběd, až k večeři. Jmenuje se The Bowl a např. raw chocolate chia pudding zní skvěle, co říkáte? ♥

 • Mercado, Barca

  Bar: Mercado San Cosme, Berlín

  Bar Mercado San Cosme se nachází v berlínské čtvrti Mitte, v budově, která za minulých dob soužila jako řeznictví. Tento nepříliš vegetariánský nádech je znatelný doteď - a to nejen díky panáku, který je prý ekvivalentem červeného masa.

 • Princ Charles 3

  Bar: Prince Charles Bar, Berlín

  Dříve krytý vnitřní bazén, nyní podnik, kde se pořádají nejen taneční párty všech (ne)možných žánrů, ale např. i večery čtení a poezie a dalších kulturně laděných záležitostí.

 •   Bagely Berlín

  Bistro/kavárna: Two Planets, Berlín

  Berlínské bistro/kavárnu Two Planets ve čtvrti Neukölln si otevřela Američanka z Manhattanu Kyra LaMariana, jejíž snem ale nikdy vlastnit podobný podnik nebylo.