autor:

Hotel: Mama Shelter, Los Angeles

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Mama Shelter, Los Angeles

Po čtyřech francouzských pobočkách (v Bordeaux, Lyonu, Marseille a Paříži) a jedné v Istanbulu se hotelový řetězec Mama Shelter rozšiřuje i do Kalifornie a to v podobě Mama Shelter L.A. Za poměrně dobrodružným a divokým konceptem stojí Serge Trigano a jeho synové Jérémie a Benjamin a lepší místo než šestipatrovou budovu se střešním barem na Hollywood Blvd vybrat ani nemohli... :)

V Městě andělů můžete bydlet také v hotelech Ace Hotel, The Line Hotel, pít v juice barech Juice Served Here a Clover Juices, najíst se v restauraci Comissary, Alfred Coffee and Kitchen, Salt Air, Wexler´s Deli, Saint Martha, veganské/vegetariánské Gracias Madre či Gratitude a jít do kavárny Blacktop Coffee, Cefecito Orgánico, Woodcat Coffee Bar nebo Huckleberry Café.

 

Název: Mama Shelter L.A.

Adresa: 6500 Selma Ave

Los Angeles, CA 90028

USA

 

V Městě andělů můžete bydlet také v hotelech Ace Hotel, The Line Hotel, pít v juice barech Juice Served Here a Clover Juices, najíst se v restauraci Comissary, Alfred Coffee and Kitchen, Salt Air, Wexler´s Deli, Saint Martha, veganské/vegetariánské Gracias Madre či Gratitude a jít do kavárny Blacktop Coffee, Cefecito Orgánico, Woodcat Coffee Bar nebo Huckleberry Café.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Ace Hotel hl.

  Hotel: Ace Hotel, L.A.

  Naprosto impozantní formu ubytování v kalifornském Los Angeles nabízí teprve krátce další z řetězce hotelů Ace. Ace s terasou a bazénem a výhledem, který se vám rozhodně nenaskytne každý den.

 • Line Hotel

  Hotel: The Line Hotel, L.A.

  Městská část jménem Koreatown je natolik jiná, než zbytek už tak velmi multikulturního města jakým Los Angeles rozhodně je, že se mu někdy říká město ve městě. Restaurace, obchody, noční podniky - vše žije energií 24/7.

 • Comissary hl.

  Restaurace: Comissary, Los Angeles

  V losangeleské čtvrti Koreatown se nachází nejen krásný hotel The Line, ale jeho součástí je i restaurace Comissary s šéfkuchařem Roy Choiem, která rozhodně stojí za pozornost a to nejen díky svému interiéru, který už zelenější snad ani být nemůže.

 • Simbal hl.

  Asijská restaurace / bar: Simbal, Los Angeles

  V losangeleské čtvrti Little Tokyo si před nedávnem otevřel restauraci Simbal Shawn Pham, který se vrátil ze čtyřleté cesty a poznávání Vietnamu, aby svým budoucím hostům mohl nabídnout jen to nejautentičtější a nejlepší jídlo.

 • Alfred hl. 0

  Kavárna / bistro: Alfred Coffee & Kitchen, L.A.

  Kavárna / bistro Alfred Coffee & Kitchen je otevřena 7 dní v týdnu, s vždy přátelským personálem, na třech lokacích v Los Angeles. Kromě čerstvých džusů, které jsou v tomto městě absolutní "must drink", se tu i skvěle najíte a zamlsáte ♥

 • Blacktop hl. 0

  Kavárna: Blacktop Coffee, L.A.

  Tyler J. Wells je bývalým majitelem kavárny Handsome Coffee Roasters a po předchozích zkušenostech, že ne každý zákazník ocení nazdobenou kávu v přepychovém hrnečku s luxusní lžičkou, se rozhodl otevřít podnik Blacktop Coffee.

 • Woodcat hl.

  Kavárna: Woodcat Coffee Bar, L.A.

  Po devíti měsících každodenní dřiny se majitelům losangeleské kavárny Woodcat Coffee Bar podařilo ji v září 2014 konečně otevřít. Kolik podobných lidí znáte?

 • Broken SPanish hl.

  Restaurace: Broken Spanish, Los Angeles

  Ray Garcia, majitel a šéfkuchař losangeleské restaurace Broken Spanish, začal sbírat kulinářská ocenění téměř okamžitě poté, co opustil studium na právnické fakultě a rozhodl se věnovat naplno gastronomii.

 • Nick Erven hl.

  Restaurace: Saint Martha, L.A.

  Nick Erven, šéfkuchař v losangeleské restauraci Saint Martha, kterou najdete ve čtvrti Koreatown, ví velmi dobře co dělá. Tamní kuchyně by se dala nazvat moderní americkou, se špetkou Evropy.