autor:

Hotel: Hotel Not Hotel, Amsterdam

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Hotel Not Hotel, Amsterdam

Přestože se v Amsterdamu většina zajímavých akcí, lidí i možností ubytování a zábavy pohybuje v centru města, je tu i pár výjimek. A jednu z nich by mohl perfektně reperezentovat Hotel Not Hotel.

Tři mladí muži s dostatečnými finančními prostředky se rozhodli změnit a posílit hotelovou scénu tohoto vyhledávaného evropského města a vznikl tak designový a unikátní Hotel Not Hotel. Ideální pro cestovatele, kterým není úplně jedno, kde po příchodu z večírku složí hlavu.

 

 Název: Hotel Not Hotel

Adresa: Piri Reisplein 34

1057 HK AMsterdam

Nizozemí

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Hotel Amsterdam Room Mate

  Hotel: Room Mate, Amsterdam

  Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.

 • Stout Co hl. 0

  Hotel: Stout & Co, Amsterdam

  The Crowned Hawk Brewery přestal dělat pivo ve svém amsterdamském závodě Hoogte Kadijk v roce 1950, ale červená cihlová budova přežila a po menších / větších úpravách se nyní stala domovem pro podnik Stout & Co.

 • Exchange 2 hl.

  Hotel: The Exchange Hotel, Amsterdam

  Amsterdamský hotel The Exchange je rozhodně unikátní svým ironickým a excentrickým konceptem - vzhled jedenašedesáti pokojů totiž navrhly ty nejtalentovanější holandské mladé kreativní duše a najdete tu kvalitu od 1* až k 5*.

 • Volkshotel hl.

  Hotel: Volkshotel, Amsterdam

  Amsterdamský Volkshotel rozhodně nejde s davem a nehlásí se k trendu, kdy v hotelu vypadají všechny pokoje stejně - právě naopak! Má jich celkem 172 a můžete si vybrat z devíti variant, které navrhovali mladí, nejen holandští, designéři.

 • The Student Hotel

  Hotel: The Student Hotel, Amsterdam

  Cestování po evropských metropolích láká nejednoho studenta a holandský Amsterdam bude pravděpodobně velmi vysoko na žebříčku prioritních míst a ubytování a především jeho cena je zásadní součástí plánování.

 • Mash Bar

  Bar: Mash, Amsterdam

  Holandské designové studio Ninetynine navrhlo interiér malinkého amsterdamského baru jménem Mash kompletně ze dřevotřísky, protože je to levný a dostupný materiál, se kterým se navíc dobře pracuje.

 • Café george, Amsterd.

  Kavárna: Café George, Amsterdam

  Perfektní lokace, překrásný interiér, vynikající kávu a menu, které nejenom dobře vypadá, ale i chutná, máte jasno, kam se zajít ve městě hříchu občerstvit (protože Coffee Shopy zpravidla kávu neprodávají :)

 • CC Amsterd

  Kavárna: Coffee Company, Amsterdam

  Řetězec Coffee Company se v Amsterdamu úspěšně rozrůstá a pobočka ve čtvrti Oosterdok je ta, kam půjdete nejen na skvělou kávu, ale i si počíst v nádherných magazínech a rozhlížet se po krásném interiéru.

 • concepts

  Kavárna: Coffee Concepts, Amsterdam

  Amsterdamský Coffee Concepts ve čtvrti Old South je zároveň kavárnou, knihkupectvím, juice barem a marketingovou agenturou a tento multikonceptuální podnik si společně založily dvě sestry a jejich kamarádka.