autor:

Hotel: G-Rough Hotel, Řím

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: G-Rough Hotel, Řím

Pokud při cestování neberete ubytování jako nutné zlo, za které míníte zaplatit co nejméně, a chystáte se zrovna do Říma, máme pro vás skvělý tip - G-Rough Hotel. Pouze 10 pokojů nacházejících se v pětipatrové budově z poloviny 18. století, cena začínající na 400 Euro...ale podívejte se do fotogalerie, za jakou krásu platíte ♥

 

Název: G-Rough Hotel

Adresa: Piazza di Pasquino 69

00186  Řím

Itálie

 

Fotografie: Serena Eller + web

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Ginger hl. 0

  Bistro: Ginger, Řím

  Jen několik kroků od slavných římských Piazza di Spagna se nachází bistro/restaurace Ginger, kam můžete zajít na veškeré italské lahůdky, které vás jen napadnou - od těstovin, přes prosciutto až k panini a čerstvým salátům.

 • Zash Hotel hl.

  Boutique Hotel: Zash, Sicílie

  Italský architekt Antonio Iraci navrhl rekonstrukci starého zámku v jednom z nejkrásnějších koutů Itálie, ve východní části Sicílie, na moderní boutique hotel a výsledkem je Zash Hotel, který září elegancí, stylem a skvělým vkusem.

 • Generator, Benátky

  Hostel: Generator Hostel, Benátky

  Řetězec Generator Hostels je pravděpodobně největším a nejúspěšnějším průkopníkem v oblasti nízkonákladového ubytování na designových a stylových místech. Po Londýně, Berlíně, Kodani, Hamburgu a Dublinu přicházejí nádherné italské Benátky...

 • Florencie rest. hl.

  Restaurace: La Ménagère, Florencie

  V samém srdci Florencie, v budově, která dříve fungovala jako trh, se nyní nachází nádherná restaurace La Ménagère, která rozhodně historii a tradici stále udržuje, nijak ji nepotlačuje - právě naopak.

 • Bio.it, hl.

  Bio restaurace: Bio.it, Milán

  Miláno je sice možné projít celé za jeden den, kdybyste ale měli poobědvat / povečeřet v každé milánské restauraci, zůstali byste možná měsíc. A tak bychom vám výběr rádi zúžili a doporučili několik podniků, odkud zklamaní odcházet nebudete.

 • The Hat 56

  Boutique Hotel / hostel: The Hat, Madrid

  Další bar je na střeše a i když jedete Madrid prozkoumávat skrz naskrz (stojí za to!), tento hotel je tak atraktivní, že bychom vám doporučili zůstat alespoň jednu noc tady a užít si live DJ session společně s perfektním BBQ.

 • Sezz Hotel hl.

  Boutique hotel: Hôtel Sezz, Saint Tropez

  Saint-Tropez je pro mnoho lidí synonymem slov jako elegance, kouzlo, styl či vkus a překrásný Hôtel Sezz to jen potvrzuje. Vše se zdá krásnější, pokud je zaplaveno slunečními paprsky a o ty není na Francouzské riviéře nouze.

 • The Norman hl.

  Boutique hotel: The Norman Hotel, Tel Aviv

  Tel Aviv je nádherné město se vším, co ke skvělé dovolené potřebujete a přispět by k tomu mohl i boutique hotel The Norman Hotel. Už jen kvůli tomu střešnímu bazénu... ♥

 • Brusel Hote

  Hostel / Hotel: Meininger, Brusel

  Belgičané jsou pyšní na své pivo a milují ho natolik, že i když se nějaký pivovar v Belgii zavře, dělají vše pro to, aby byla budova nadále jakkoli využívaná a pivní duch neupadal kamsi v zapomnění.