autor:

Hotel: Cort Hotel, Mallorca

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Cort Hotel, Mallorca

Zapomeňte na Mallorcu jako na místo nekonečných mejdanů, až příliš Sex on the Beach (koktejlů, ehm) a spálené kůže. Chceme vám ukázat starou, historickou a překrásnou část města Palma de Mallorca. Tu, kde se to hemží Panama klobouky, lněnými obleky, stíněnými terasami, ospalými náměstími, dlouhými obědy a pro jistotu ještě delšími siestami (protože komu se dobře pracuje s opravdu plným žaludkem...).

Cort Hotel se nachází ve sto let staré bývalé budově banky a to rovnou na hlavním náměstí, které je oseto olivovníky ještě staršími než tato budova. Naproti hotelu je městská radnice, dokonce ze 17. století a pěšky vám to na pláž bude trvat 15 minut. O interiér hotelu se postaral interiérový designér Lázaro Rosa-Violán.

Sofistikovaná část Palma de Mallorcy, jinak hlavně vnímané a prezentované jako party ostrov, má o mnoho více co nabídnout. A tento překrásný hotel mezi to rozhodně patří.

 

Název: Cort Hotel

Adresa: Placa de Cort 11 

07001 Palma de Mallorca

Baleárské ostrovy, Španělsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál