autor:

Hotel: Bikini Hotel, Berlín

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Bikini Hotel, Berlín

Moderní berlínský hotel Bikini z hotelové skupiny 25 hours navrhlo studio KEC Architects a jeho součástí je i střešní bar, restaurace se 360ti stupňovým panoramatickým rozhledem. Metafora městské džungle je zde viditelná jasně - zeleň a zvířecí obyvatelstvo vás v hotelu doprovodí snad všude... :)

 

Název: Bikini Hotel

Adresa: Budapester Straße 40

10787 Berlin

Německo

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Gener, Berlín

  Hostel: Generator, Berlín

  Generator Hostel Berlín je dalším v řetězci designových hostelů, které se ve všech městech nacházejí na velmi zajímavých místech a většinou ve starých budovách zrekonstruovaných na moderní a dostupné ubytování.

 • Hotel: Gorki Apartments, Berlín

  Hotel: Gorki Apartments, Berlín

  Celkem 35 individuálně a rozdílně navržených pokojů různé velikosti nabízí berlínské Gorki Apartments ve čtvrti Mitte, kde můžete zůstat jak přes noc, tak i mnohem déle.

 •   Michelbe

  Hotel: Michelberger, Berlín

  Cena noci v jednom ze 119 pokojů začíná na 59 Eurech a spadá tak do kategorie tzv. "budget" hotelů a i když v Berlíně určitě najdete levnější místa na přenocování, tenhle má výjimečný design.

 • Nomads Apt hl.

  Hotel: Nomads Apartments, Berlín

  Pokud se chystáte v Berlíně např. studovat, studentské koleje nejsou nic pro vás a máte zbytečné peníze na účtu (spoustu peněz), můžete si pronajmout i na několik měsíců nádherné apartmány Nomads Apartments v srdci čtvrtě Prenzlauer Berg.

 • Plus 1

  Hotel: Plus One, Berlín

  Abyste z cizího města dostali a viděli to nejlepší, musíte prostě navázat kontakt s místními. Žádný sebelepší průvodce vám totiž nenabídne přesně to, co chcete. Pokud to ovšem vysvětlíte někomu, kdo v daném městě žije mnoho let, máte vyhráno.

 • The Bowl hl.

  "Clean-eating" restaurace: The Bowl, Berlín

  V Berlíně je pro milovníky "clean-eating" stylu konečně podnik, který plně uspokojí jejich chuťové buňky od snídaně, přes oběd, až k večeři. Jmenuje se The Bowl a např. raw chocolate chia pudding zní skvěle, co říkáte? ♥

 • Mercado, Barca

  Bar: Mercado San Cosme, Berlín

  Bar Mercado San Cosme se nachází v berlínské čtvrti Mitte, v budově, která za minulých dob soužila jako řeznictví. Tento nepříliš vegetariánský nádech je znatelný doteď - a to nejen díky panáku, který je prý ekvivalentem červeného masa.

 • Princ Charles 3

  Bar: Prince Charles Bar, Berlín

  Dříve krytý vnitřní bazén, nyní podnik, kde se pořádají nejen taneční párty všech (ne)možných žánrů, ale např. i večery čtení a poezie a dalších kulturně laděných záležitostí.

 •   Bagely Berlín

  Bistro/kavárna: Two Planets, Berlín

  Berlínské bistro/kavárnu Two Planets ve čtvrti Neukölln si otevřela Američanka z Manhattanu Kyra LaMariana, jejíž snem ale nikdy vlastnit podobný podnik nebylo.