autor:

Hotel: Ace Hotel, Londýn

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel: Ace Hotel, Londýn

V jedné z nejkreativnějších londýnských čtvrtí, Shoreditch, se nachází nádherný Ace Hotel. Síť hotelů se stejným názvem je rozprostřena doslova po celém světě a další vlajkové lodě byste našli např. v New Yorku, Los Angeles, Panamě, Palm Springs, Seattlu či Portlandu. 

Pokud chcete být nablízku divadlům, galeriím, perfektní gastronomii, umělcům a jejich výstavám, musíte pro své ubytování zvolit právě tento hotel, který je originální počínaje pokojovým "mini barem", přes gramofon, po poznámkové bloky, do kterých si můžete zapisovat svoje zážitky a odvézt si je s sebou domů jako perfektní suvenýr, která vždy vykouzlí úsměv a mnoho vzpomínek na váš výlet. 

Možností skvěle se najíst je v Londýně mnoho a my doporučujeme Raw Duck, Grain Store, Union Jacks, Ceviche, Wishbone nebo The Wapping Project. Na vynikající kávu bychom vás poslali do Monocle Café nebo do The Proud Archivist.

 

Název: Ace Hotel

Adresa: 100 Shoreditch High St

E1 6JQ Londýn

Velká Británie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál