autor:

Hostel: U Hostels, Madrid

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Hostel: U Hostels, Madrid

Najít kvalitní hostel za příznivou cenu, s atraktivním designem a celkovým vzhledem, navíc ve městě jakým je poměrně drahý španělský Madrid, by se před pár lety mohlo zdát jako nadlidský úkol. Ne však nyní, kdy vše výše zmíněné splňuje U Hostels.

Prohlédněte si fotogalerii a posuďte sami, zda se vyplatí investovat při návštěvě Madridu do mnohokrát dražšího ubytování v hotelu a nebo těch pár hodin spánku strávit zde (v pokojích pro až 10 osob nebo v normálním dvoulůžkovém pokoji s veškerým soukromím) a navíc mít možnost potkat v nádherných společných prostorách zajímavé lidi z celého světa, kteří měli ve stejnou dobu stejný nápad jako vy...

 

Název: U Hostels

Adresa: Calle de Sagasta, 22

28004 Madrid

Španělsko

 

U Hostel 2

U Hostel

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • The Hat 56

  Boutique Hotel / hostel: The Hat, Madrid

  Další bar je na střeše a i když jedete Madrid prozkoumávat skrz naskrz (stojí za to!), tento hotel je tak atraktivní, že bychom vám doporučili zůstat alespoň jednu noc tady a užít si live DJ session společně s perfektním BBQ.

 • hostel-ventura-madrid hh

  Hostel: Ventura, Madrid

  Urbanisticko-industriální vzhled, v černobílé monochromatické paletě hostelu velmi sluší, stejně jako okolí "cool" městské části Las Letras a součástí hotelu je i bar, restaurace a střešní terasa, kam si vše k jídlu a pití můžete odnést.

 • The Table hl.

  Pop-up restaurace: The Table, Madrid

  Pop-up restaurant The Table se nachází v madridském boutique hotelu & spa Urso a během 6 měsíců má v plánu představit to nejlepší z umění 6 skvělých španělských šéfkuchařů z regionů Galicia, Cantabria, Bilbao, Barcelona a Cantabria.

 • Brusel Hote

  Hostel / Hotel: Meininger, Brusel

  Belgičané jsou pyšní na své pivo a milují ho natolik, že i když se nějaký pivovar v Belgii zavře, dělají vše pro to, aby byla budova nadále jakkoli využívaná a pivní duch neupadal kamsi v zapomnění.

 • bunk host

  Hostel: #bunk , Istanbul

  Pokud máte slovo "hostel" spojeno s místnostmi o velikosti 3x5 metrů, kam je ve třech patrech vměstnáno 12 postelí, můžete si s klidem oddechnout. Rozhodně takové hostely ještě najdete, ale stejně tak najdete i mnohem hezčí a pořád cenově dostupné.

 • chao, mam

  Hostel: Club Chao, Mama, Petrohrad

  Chao, Mama hostel se nachází přímo v srdci ruského Petrohradu, 10 minut pěšky od náměstí Sennaya Square a dokud nevejdete do jedné z místností, které sdílí i osm lidí najednou, mysleli byste si, že jste v hotelu.

 • Generator, Benátky

  Hostel: Generator Hostel, Benátky

  Řetězec Generator Hostels je pravděpodobně největším a nejúspěšnějším průkopníkem v oblasti nízkonákladového ubytování na designových a stylových místech. Po Londýně, Berlíně, Kodani, Hamburgu a Dublinu přicházejí nádherné italské Benátky...

 • Nikbor H.

  Hostel: Nikbor, Barcelona

  Barcelonský Nikbor Hostel navrhlo studio Normal a zabírá třetí, čtvrté a páté podlaží majestátní budovy s výhledem na Jardinets de Gracia, tedy poloha, která je téměř elitářská.

 • Weee Hostel

  Hostel: We Hostel, São Paulo

  V brazilském São Paulu se nachází hostel tak krásný, že ani neuvěříte, že se jedná o hostel a ne sídlo nějakého bohatého brazilského politika. Jeho poloha je perfektní, protože doslova za rohem je i slavná Joaquim da Távora Street.