autor:

Boutique Hotel: The Dean Hotel, New York

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Boutique Hotel: The Dean Hotel, New York

Z bývalého newyorského nevěstince vznikl v budově z roku 1912 dvaapadesáti pokojový boutigue hotel The Dean Hotel podle projektu brooklynského studia ASH NYC. Pokud nevyžadujete nejmodernější a nejnovější design, ale spíše oceníte krásu věcí, které mají historii, je tento okouzlující newyorský hotel ten pravý.

 

Název: The Dean Hotel

Adresa: 122 Fountain Street

Providence, Rhode Island

02903  New York

 

Fotografie: Christian Harder

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • citiz 6

  Hotel: CitizenM, New York

  Snahu o dostupný luxus se síť hotelů CitizenM snaží rozšířit po celém světě v největších městech a po rotterdamské pobočce (TADY) učinila i svůj americký debut. A to rovnou na Times Square v srdci New Yorku.

 • Nolitan Hote

  Hotel: The Nolitan Hotel, New York

  Moderní industriální hotel The Nolitan má svůj název podle své polohy "North of Little Italy" a nachází se na newyorském Manhattanu s výhledem na Empire State Building.

 • Nomad H. hl.

  Hotel: The Nomad Hotel, New York

  Francouzský architekt a designér Jacques Garcia propůjčil newyorskému hotelu The Nomad pařížskou okázalost a sofistikovanost, kterou se může pyšnit jen málo dalších v tomto městě.

 •   NYC Paper Fact

  Hotel: The Paper Factory, New York

  Tak industriální, jak jen to jde, je úžasný newyorský hotel The Paper Factory, který má už podle svého názvu sídlo v bývalé továrně na výrobu papíru v části Long Island City, pár minut od Manhattanu.

 • hotel-the-wythe-hotel-new-york h

  Hotel: The Wythe Hotel, New York

  Bývalá továrna na textil z roku 1901 dostala novou funkci, architekti ji citlivě přestavěli na úžasný hotel se 72 pokoji. V populární newyorkské městské části Brooklyn se tak můžete ubytovat v 8-mi patrové budově nesoucí název The Wythe Hotel.

 • Urban Cowb

  Hotel: Urban Cowboy, Brooklyn

  Koncept Urban Cowboy je projektem zrealizovaným z čisté vášně jeho zakladatele - Lyona Portera a najdete tu rozhodně víc než jen místo na spaní, kde na vás nebude pršet.

 • Playla

  Motel: Playland Motel, Rockaway Beach NY

  Pokud jsme vám už někdy v minulosti představili místo, o kterém jste neměli tušení a přidali jste si ho na svůj "must-go-list", jsme moc rádi. Všechno ale škrtněte a dejte si tam newyorský Playland Motel.

 • Egg Shop 2 hl.

  Bistro: Egg Shop, New York

  Vajíčka jsou nejenom plná proteinů, ale i natolik verzatilní, že lze založit podnik, který prodává pouze jídla, jejichž součástí jsou právě ony - tedy newyorský Egg Shop ve čtvrti Nolita.

 • Babu Ji hl.

  Indická restaurace: Babu Ji, New York

  Babu Ji znamená v Indii "the mayor of the block", tedy někdo, za kým obyvatelé ulice jdou pro radu/peníze/kus řeči, v australském Melbourne je to však úspěšná indická restaurace, jejíž pobočku se majitelé rozhodli otevřít i v New Yorku.