autor:

Boutique hotel: Hôtel Sezz, Saint Tropez

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Boutique hotel: Hôtel Sezz, Saint Tropez

 

Saint-Tropez je pro mnoho lidí synonymem slov jako elegance, kouzlo, styl či vkus a překrásný Hôtel Sezz dokončený v roce 2010 to jen potvrzuje. Vše se zdá krásnější, pokud je zaplaveno slunečními paprsky a o ty není na Francouzské riviéře (Azurovém pobřeží) nouze.

Hoteliér Shahe Kalaidjian a designér Christophe Pillet už společně dokončili pařížský hotel Sezz a rozhodli se zamířit i na pláž. Nesnaží se zde však jen slepě reprodukovat pařížský koncept, podle svých slov jsou tyto dva hotely jako dva různé příběhy vyprávěné spisovateli s velmi podobným stylem, vkusem a vizí.

Architekt Jean-Jacques Ory umístil stavbu do tichého parku, obklopeného zelení, 250 metrů od pláže. Při příjezdu se nekoná žádný formální a povinný check-in na recepci, namísto toho vás přivítá osobní asistent, kterého máte navíc po dobu pobytu k dispozici. Interiér hotelu je zařízen v moderním provedení typického provensálského stylu a čistý design je nejen uvnitř, ale i venku u bazénu či venkovní restaurace.

Ty jsou vystaveny ze světle šedého pískovce a mořeného dřeva (obojí lokální produkty). Celkový počet pokojů je 37, což nabízí ideální místo, kam "městští bojovníci" mohou utíkat a libovolně se ztrácet v palmových lesích Francouzské riviéry...

 

Název: Hôtel Sezz

Adresa: 151 Route des Salins

83990 Saint-Tropez

Francie

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál