autor:

Boutique Hotel / hostel: The Hat, Madrid

kategorie:
Hotely
publikováno:
počet komentářů:
0
Boutique Hotel / hostel: The Hat, Madrid

Madridský boutique hotel/hostel The Hat se nachází mezi čtvrtěmi Sol a Latina v nádherné historické budově z 19.století a po vstupu by vás mohla potěšit přítomnost baru přímo vedle recepce. Ve dvaačtyřiceti pokojích je celkem 220 postelí a můžete vybírat od klasických hotelových až po hostelové, kdy v jednom spí až 8 lidí.

Další bar je na střeše a i když jedete Madrid prozkoumávat skrz naskrz (stojí za to!), tento hotel je tak atraktivní, že bychom vám doporučili zůstat alespoň jednu noc tady a užít si live DJ session společně s perfektním BBQ.

Další hostely v Madridu jsou např. U Hostels (TADY) nebo Ventura (TADY).

 

Název: The Hat

Adresa: Calle Imperial 9

280 12  Madrid

Španělsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • hostel-ventura-madrid hh

  Hostel: Ventura, Madrid

  Urbanisticko-industriální vzhled, v černobílé monochromatické paletě hostelu velmi sluší, stejně jako okolí "cool" městské části Las Letras a součástí hotelu je i bar, restaurace a střešní terasa, kam si vše k jídlu a pití můžete odnést.

 • U Hostel 3

  Hostel: U Hostels, Madrid

  Najít kvalitní hostel za příznivou cenu, s atraktivním designem a celkovým vzhledem, navíc ve městě jakým je poměrně drahý španělský Madrid, by se před pár lety mohlo zdát jako nadlidský úkol. Ne však nyní, kdy vše výše zmíněné splňuje U Hostels.

 • Brusel Hote

  Hostel / Hotel: Meininger, Brusel

  Belgičané jsou pyšní na své pivo a milují ho natolik, že i když se nějaký pivovar v Belgii zavře, dělají vše pro to, aby byla budova nadále jakkoli využívaná a pivní duch neupadal kamsi v zapomnění.

 • chao, mam

  Hostel: Club Chao, Mama, Petrohrad

  Chao, Mama hostel se nachází přímo v srdci ruského Petrohradu, 10 minut pěšky od náměstí Sennaya Square a dokud nevejdete do jedné z místností, které sdílí i osm lidí najednou, mysleli byste si, že jste v hotelu.

 • Generator, Benátky

  Hostel: Generator Hostel, Benátky

  Řetězec Generator Hostels je pravděpodobně největším a nejúspěšnějším průkopníkem v oblasti nízkonákladového ubytování na designových a stylových místech. Po Londýně, Berlíně, Kodani, Hamburgu a Dublinu přicházejí nádherné italské Benátky...

 • Nikbor H.

  Hostel: Nikbor, Barcelona

  Barcelonský Nikbor Hostel navrhlo studio Normal a zabírá třetí, čtvrté a páté podlaží majestátní budovy s výhledem na Jardinets de Gracia, tedy poloha, která je téměř elitářská.

 • Brummell hl.

  Hotel: Brummell Hotel, Barcelona

  O bazénu na střeše sníme všichni a když si ho většina z nás nemůže dopřát doma, dopřeje si ho alespoň na dovolené a třeba podle toho i vybírá hotel.

 • Mallorca COrt

  Hotel: Cort Hotel, Mallorca

  Zapomeňte na Mallorcu jako na místo nekonečných mejdanů, až příliš Sex on the Beach (koktejlů, ehm) a spálené kůže. Chceme vám ukázat starou, historickou a překrásnou část města Palma de Mallorca.

 • The Serras hl.

  Hotel: The Serras, Barcelona

  Byla-li v minulosti tato lokalita dost dobrá pro malíře Pabla Picassa, pak je dost možné, že by mohla nyní stačit i nám. Jedná se o barcelonskou Passeig de Colom a na ní umístěný hotel The Serras.