autor:

Juice Bar: Roots & Bulbs, Londýn

kategorie:
Bary
publikováno:
počet komentářů:
0
Juice Bar: Roots & Bulbs, Londýn

Jsme nejen to, co jíme, ale i to, co pijeme. Mnoho o tom ví Sarah - majitelka londýnského juice baru Roots & Bulbs. Poté, co byla v předchozím zaměstnání neustále pod tlakem a vystresovaná, začala si sama vyhledávat benefity a výhody pití čerstvých džusů a smoothies a o několik let později otevírá se svým obchodním partnerem Laurentem Cadjim tento nádherný podnik, kde dostanete veškeré nápoje vylisované zastudena, aby neztratily ani jeden jediný vitamín.

Sofistikovaný a velmi atraktivní minimalismus je v Roots & Bulbs použit všude a přesně tak to máme (nejen my) rádi. Čerstvý a poctivý produkt totiž nic víc nepotřebuje.

Na skvělou kávu v Londýně zajděte do The Proud Archivist, do The Monocle Café, Damson & Co nebo do Hally´s Café a skvěle se najíte např. v Cabana-Brasilian Barbecue, Raw DuckGrain Store, Canteen, CevicheChooksUnion Jacks, Terrace Restaurant nebo Wishbone.

 

Název: Roots & Bulbs Juice Bar

Adresa:5 Thayer Street

W1U 3JG  Marylebone

Londýn, Velká Británie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál