autor:

Juice Bar: Juice Served Here, L.A.

kategorie:
Bary
publikováno:
počet komentářů:
0
Juice Bar: Juice Served Here, L.A.

Losangeleské studio Bells & Whistles navrhlo nádherný juice bar s názvem Juice Served Here a můžete sem zajít na nejneobvyklejší ovocné kombinace džusů, o kterých jste kdy slyšeli a možná ani neslyšeli ;)

Los Angeles sice neí odtud zrovna blízko, ale pokud máte v plánu západní pobřeží USA navštívit, tahle zastávka by měla být povinností.

 

 

Název: Juice Served Here

Adresa: West Hollywood

8366 West 3rd Street

Los Angeles, Kalifornie

90048

 

Fotografie: Jennifer Puno

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Simbal hl.

  Asijská restaurace / bar: Simbal, Los Angeles

  V losangeleské čtvrti Little Tokyo si před nedávnem otevřel restauraci Simbal Shawn Pham, který se vrátil ze čtyřleté cesty a poznávání Vietnamu, aby svým budoucím hostům mohl nabídnout jen to nejautentičtější a nejlepší jídlo.

 • Clo ver

  Juice Bar: Clover Juices, L.A.

  Příchutě za studena vymačkaných zde prodávaných džusů, které snad ještě lépe chutnají než zní, např. máta + limetka + meloun, si prostě bez debat (p)ochutnání žádají ;)

 • Kogi BBQ hl

  Korejské a mexické bistro: Kogi BBQ, L.A.

  Majitel/zakladatel Kogi BBQ Mark Manguera má filipínsko-americké kořeny a díky své manželce se dostal do korejské rodiny a přesně tím se i inspiroval při vymýšlení konceptu svého food trucku a zkombinoval mexickou a korejskou kuchyni.

 • Comissary hl.

  Restaurace: Comissary, Los Angeles

  V losangeleské čtvrti Koreatown se nachází nejen krásný hotel The Line, ale jeho součástí je i restaurace Comissary s šéfkuchařem Roy Choiem, která rozhodně stojí za pozornost a to nejen díky svému interiéru, který už zelenější snad ani být nemůže.

 • Ace Hotel hl.

  Hotel: Ace Hotel, L.A.

  Naprosto impozantní formu ubytování v kalifornském Los Angeles nabízí teprve krátce další z řetězce hotelů Ace. Ace s terasou a bazénem a výhledem, který se vám rozhodně nenaskytne každý den.

 • Mama Shelter L.A. hl.

  Hotel: Mama Shelter, Los Angeles

  Po čtyřech francouzských pobočkách (v Bordeaux, Lyonu, Marseille a Paříži) a jedné v Istanbulu se hotelový řetězec Mama Shelter rozšiřuje i do Kalifornie a to v podobě Mama Shelter L.A.

 • Line Hotel

  Hotel: The Line Hotel, L.A.

  Městská část jménem Koreatown je natolik jiná, než zbytek už tak velmi multikulturního města jakým Los Angeles rozhodně je, že se mu někdy říká město ve městě. Restaurace, obchody, noční podniky - vše žije energií 24/7.

 • Alfred hl. 0

  Kavárna / bistro: Alfred Coffee & Kitchen, L.A.

  Kavárna / bistro Alfred Coffee & Kitchen je otevřena 7 dní v týdnu, s vždy přátelským personálem, na třech lokacích v Los Angeles. Kromě čerstvých džusů, které jsou v tomto městě absolutní "must drink", se tu i skvěle najíte a zamlsáte ♥

 • Blacktop hl. 0

  Kavárna: Blacktop Coffee, L.A.

  Tyler J. Wells je bývalým majitelem kavárny Handsome Coffee Roasters a po předchozích zkušenostech, že ne každý zákazník ocení nazdobenou kávu v přepychovém hrnečku s luxusní lžičkou, se rozhodl otevřít podnik Blacktop Coffee.