autor:

Juice Bar: Canyon Juicery, Londýn

kategorie:
Bary
publikováno:
počet komentářů:
0
Juice Bar: Canyon Juicery, Londýn

Ammy Terry je mladá Američanka, která se narodila a vyrůstala v Los Angeles - městě, které učí svět lásku k džusům, smoothies a veškerým vymačkaným ovocným a zeleninovým šťávám. Proto když strávila nějaký čas v New Yorku a poté se přestěhovala do Londýna, kde jí podobná místa s džusy chyběla, si otevřela vlastní podnik ve čtvrti Notting Hill - Canyon Juicery.

Na jednu lahev se použijí až 2 kg čerstvého bio ovoce a zeleniny a na webu Canyon Juicery si můžete namíchat jakoukoli kombinaci, objednat a po Londýně vám bude doručena domů či do práce.

Vedle už známých ingrediencí se Ammy pouští i do odvážnějších jako např. stévie, levandule nebo fenykl. Z menu jsme vybrali jako favorita nápoj se skvělým nejen názvem a to "Levitate" (kokos, jablka + skořice). Mňam! :)

Další krásné juicy bary v Londýně jsou Roots & Bulbs (TADY), Pure (TADY) a nebo The Good Life Eatery (TADY).

Roots & Bulbs

 

Název: Canyon Juicery

Adresa: 230-236 Westbourne Grove

Inside JOSEPH Notting Hill

W11 2RH

Velká Británie

 

Šťavnatý Instagram Canyon Juicery můžete sledovat ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál