autor:

Jazz Club: Fantom, Bytom (Polsko)

kategorie:
Bary
publikováno:
počet komentářů:
0
Jazz Club: Fantom, Bytom (Polsko)

Majitel polského Fantom Jazz Clubu popisuje otevření svého podniku ve městě Bytom, poblíž Katowic jako "pašování dobrého jídla a dobré hudby", což by vám mělo napovědět něco o tom, jaký režim a podmínky zde dříve v minulosti panovaly.

V těžkých časech po válce trpělo město nedostatkem investic, což se nyní naštěstí začíná obracet k lepšímu díky zájmu zahraničních firem. Je zde několik nových obchodních center a podniky jako je například Fantom vše nadále posouvají správným směrem.

Jazzový club Fantom byl nedávno znovuotevřen po rozsáhlé rekonstrukci budovy ve které sídlí a zákazníci se prý při první návštěvě velmi často ptali, zdali tu stavební práce stále probíhají. Ne, takhle to majitel a architekti ze studia Medusa chtěli. Post-industriální charakter je jako celek skvělý a vhodný. A na nic si nehraje.

 

Název: Fantom Jazz Club

Adresa: Żeromskiego 27 

Bytom 41-902

Polsko

 

Fotografie: Miłosz Jaksik

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál