autor:

Bar: Méter, Budapešť

kategorie:
Bary
publikováno:
počet komentářů:
0
Bar: Méter, Budapešť

V Budapešti je nyní skvělých podniků a možností večerního/nočního vyžití tolik, že je velmi těžké přijít s něčím novým, originálním a ohromujícícm, co by navíc vytrvalo alespoň nějakou dobu. Méter Bar by ale mohl být pověstnou výjimkou se svými jednometrovými lištami, na kterých před vámi přistane rovnou 5/10 panáků. Jednodušší, levnější, rychlejší.

Kromě toho si vymýšlejí i své vlastní koktejly, které byste rozhodně neměli opomenout a vyzkoušet a dostanete je raději rovnou po dvou :) Kuchyně je otevřená každý den až do půlnoci a vše, co najdete v menu, je domácí. Poctivé hranolky, výborné pivo za poslechu živé maďarské hudby nezní vůbec špatně... :)

V Budapešti je skvělých podniků více, zkuste třeba bar Pivobär (TADY), restauraci The Big Fish (TADY), Zona (TADY), bistro Mák (TADY) nebo thajskou restauraci/bistro Padthai Wokbar (TADY).

 

Název: Méter Bar

Adresa: Ob street 31 (roh ulice Dob a Kazinczy)

1075 Budapešť

Maďarsko

 

Fotografie: Mark Somay

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál