autor:

Bar: Mash, Amsterdam

kategorie:
Bary
publikováno:
počet komentářů:
0
Bar: Mash, Amsterdam

Holandské designové studio Ninetynine navrhlo interiér malinkého amsterdamského baru jménem Mash kompletně ze dřevotřísky, protože je to levný a dostupný materiál, se kterým se navíc dobře pracuje. Na dvaatřiceti čtverečních metrech si můžete vychutnat originální a pouze zde zakoupitelná piva a nám se moc líbí volně visící žárovky, které dodávají podniku správný industriální nádech, i přes všudypřítomné dřevo ;)

 

Název: Mash Bar

Adresa: Gerard Douplein 9

Amsterdam, Nizozemí

 

Fotografie: Ewout Huibers

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Toki hl. 1

  Bar: Toki, Amsterdam

  "Toki" je v japonštině výraz pro "čas na nové příležitosti" a právě ty mohou začít v amsterdamském stejnojmenném baru, kde najdete (nejen) širokou škálu nejrůznějších, slabších či silnějších, alkoholických nápojů.

 • Hotel Amsterdam Room Mate

  Hotel: Room Mate, Amsterdam

  Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.

 • Café george, Amsterd.

  Kavárna: Café George, Amsterdam

  Perfektní lokace, překrásný interiér, vynikající kávu a menu, které nejenom dobře vypadá, ale i chutná, máte jasno, kam se zajít ve městě hříchu občerstvit (protože Coffee Shopy zpravidla kávu neprodávají :)

 • Flinders C. hl.

  Kavárna: Flinders Café, Amsterdam

  Amsterdamský podnik Flinders Café je přesně ten typ kavárny, kam si chcete po celodenním objevování města sednout, dostat vynikající kávu, skvělý zákusek a pozorovat kolemjdoucí.

 • Property Of

  Obchod / kavárna: Property Of, Amsterdam

  Vybírání perfektní pánské tašky může být proces únavný a zdlouhavý, což se minimálně v Amsterdamu a Singapuru rozhodli vyřešit majitelé obchodu/kavárny Property Of Richard Chamberlainand a Peter Teo.

 •   not hotel

  Hotel: Hotel Not Hotel, Amsterdam

  Přestože se v Amsterdamu většina zajímavých akcí, lidí i možností ubytování a zábavy pohybuje v centru města, je tu i pár výjimek. A jednu z nich by mohl perfektně reperezentovat Hotel Not Hotel.

 • Stout Co hl. 0

  Hotel: Stout & Co, Amsterdam

  The Crowned Hawk Brewery přestal dělat pivo ve svém amsterdamském závodě Hoogte Kadijk v roce 1950, ale červená cihlová budova přežila a po menších / větších úpravách se nyní stala domovem pro podnik Stout & Co.

 • Exchange 2 hl.

  Hotel: The Exchange Hotel, Amsterdam

  Amsterdamský hotel The Exchange je rozhodně unikátní svým ironickým a excentrickým konceptem - vzhled jedenašedesáti pokojů totiž navrhly ty nejtalentovanější holandské mladé kreativní duše a najdete tu kvalitu od 1* až k 5*.

 • Volkshotel hl.

  Hotel: Volkshotel, Amsterdam

  Amsterdamský Volkshotel rozhodně nejde s davem a nehlásí se k trendu, kdy v hotelu vypadají všechny pokoje stejně - právě naopak! Má jich celkem 172 a můžete si vybrat z devíti variant, které navrhovali mladí, nejen holandští, designéři.