autor:

Bar: Bar & Co, Helsinki

kategorie:
Bary
publikováno:
počet komentářů:
0
Bar: Bar & Co, Helsinki

Helsinský Bar & Co je podnik ve stylu koktejl baru/bistra a nachází se v krásné renesanční budově v centru finského hlavního města. Interiér si navrhla sama majitelak, Joanna Laajisto, s jedním důležitým aspektem ve své mysli. Přežít neustálé příchody a odchody designových a interiérových trendů a být "cool" jednoduše navždy. Čistý a minimalistický styl Seveřanů se ukázal jako správná cesta. Jedna z místností je například knihovnou - s pohodlnými křesly, ideální pro klidné a nerušené rozhovory, jiná kuřárnou pro nejintimnější požitek z doutníků, další místnost vybízí k setkání s přáteli nad sklenkou vynikajícího vína. 

Bar & Co se specializuje na kvalitní vína a šampaňské a zvenku vás doslova zdraví a zve dál šestimetrový barový pult. Po prvních pár sekundách zjistíte, že v tomto podniku není nic o kvantitě, ale naopak prvotřídní kvalitě. 

 

Název: Bar & Co

Adresa: Yrjönkatu 18

Helisnki, Finsko

 

Fotografie: Mikko Ryhanen    

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál