Staň se redaktorem

Připadá vám že máte co říct ostatním, staňte se redaktory Worn magazínu, přidat svůj příspěvek je jednoduché, stačí se jen řídit základními pravidly.


Napsat článek

1. Vaše příspěvky musí být v souladu s obsahem stránek Worn magazínu, jestliže by jste chtěli napsat o něčem co nespadá do žádné z kategorií zkuste navrhnout nové téma na e-mail: redakce@worn.cz.

2. Neopakujte co už jste na Worn magazínu četli, zjistěte si že někdo o vašem tématu napsal již dříve.

3. Nekopírujte text z jiných zdrojů, váš příspěvek musí být unikátní. Jestliže chcete citovat zdroj vaší informace, řekněte tuto informaci vlastními slovy.

4. Nekritizujte, vaše příspěvky mají čtenáře informovat a inspirovat. Ne poukazovat na negativa. Worn magazín je informační zdroj, ne váš osobní blog, proto zde není prostor pro vaše osobní pocity.

5. Nechcete aby vás vaši čtenáři kritizovali za vaše pravopisné chyby? Zkontrolujte po sobě důkladně pravopis.

6. Nezapomeňte přiložit fotografie odkazy na zdroje, videa. Po schválení bude váš příspěvek graficky upraven a publikován pod vaším jménem.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Stručný obsah článku, dvě až tři věty. Výtah to nejdůležitějšího co je v článku. Zobrazuje se na výpisu článku pod každým titulkem ( nadpisem článku )

Povolené formáty: .jpg, .gif, .png, jestliže chcete obrázků nahrát více, zabalte je do složky .zip.

Kvalitní a zajímavé fotografie zvyšují atraktivitu článku, proto je jejich pečlivý výběr důležitý. Po odsouhlaseni tvého příspěvku bude vzhled článku i s obrázky upraven našim kreativním týmem.