autor:

Sandále Miu Miu Capretto + divoké boty Verlain

kategorie:
Shopping
publikováno:
počet komentářů:
1
Sandále Miu Miu Capretto + divoké boty Verlain

Jaro a léto jsou měsíce, kdy se ženy mohou nejlépe vyjádřit, a chlubit se vlastní módní prozíravostí. Níže boty, které rozsvítí nejenom šatník, ale donutí lidi pohybujicí se kolem vás, použít vysoký faktor svého opalovacího krému.

predel

Miu Miu Capretto

Stylové sandálky od Miu Miu rozzáří váš šatník i tváře kolemjdoucích. Letní barvy jsou doslova do očí bijící, tak které si vyberete?

Sandále Miu Miu Capretto léto 2011

Miu Miu Capretto 2Miu Miu Capretto 3Miu Miu Capretto 4


predel

verlain 4


Verlain jsou stylové dámské mokasíny a oxfordky z vyrobené z exotických kůží. Všechny boty se vyrábějí ručně v Los Angeles. Pro letošní rok v úžasně zářivých odstínech.

Boty Verlain 2011

verlain 1verlain 2verlain 3

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Ty jo, botičky Miu Miu jsou geniální. Škoda, že letošní léto asi komplet proprší. To by člověk spíš užil holiny. Já jsem si koupila jedny na jaře, teď sháním na léto další :( Barevné veselé, asi si koupím tyhle: http://www.damskeholinky.cz/damskeholinky/eshop/1-1-Damske-holinky/0/5/17-Barevne-holinky-Kamik-Janis-Navy. To člověk užije spíš :)

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist