autor:

Nickies vintage - vintage oblečení, kabelky, doplňky a bižuterie

kategorie:
Shopping
publikováno:
počet komentářů:
0
Nickies vintage - vintage oblečení, kabelky, doplňky a bižuterie

Nickies vintage je malý internetový obchod s vintage oblečením, kabelkami, doplňky a bižuterií, který vznikl na konci loňského roku. Po několika měsících zkušebního provozu posílá do světa svůj první lookbook, který je o jednoduchosti a přirozenosti. Jaká je vůbec myšlenka shopu, co stojí za jeho vznikem a kam se chce vyvíjet?


Nickies vintage je Nikola. Výběr věcí v obchodu odráží její vkus a styl i to, jaká je. Na obchodu je vidět, zda má čas nebo ne, oba se stylově vyvíjí, rostou a učí se za chodu jeden od druhého. Baví jí, že si mezi těmito věcmi může najít krásné kožené italské lodičky, nebo kabelku z Francie, které u nás nikdo nemá a přitom za ně nedá ani tolik jako za něco z oblíbených módních gigantů. Originalita, kvalita prověřená časem, styl za málo peněz - to je pro ní vintage. Když se jí doma věci začaly hromadit a okolí chválilo kousky, které měla na sobě, napadlo jí začít s malým výběrových obchůdkem. Bylo to dost intuitivní. Pak přišlo několik impulsů a Nickies vintage byl na světě. Lovit nové kousky je relax od klasické práce. Zábavná je asi každá fáze procesu, než se dostane věc z místa nálezu ke svému majiteli. "Je to skvělý pocit, když se z lovu vracím domů, všechno to v pokoji vybalím a hrabu se v tom." Následuje focení, případné opravy, dotazy zákaznic, prodávání a přemýšlení, jak dál.

Nikola by si přála, aby lidi vintage uměli nosit. Nebáli se, nestyděli, nepodceňovali. Aby občas holky šly místo do nákupního centra do mého či jednoho z podobných obchodů a svůj outfit doladily opravdovým vintage doplňkem a ne fakem. Aby se vrhly babičce, nebo mamce do skříně, projely půdu na chatě, našly tam něco, co je uchvátí, nosily to a měly z toho radost.

 

Nickies vintage - vintage oblečení, kabelky, doplňky a bižuterie hlů 23

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál