autor:

Nicholas Kirkwood podzim-zima 2012

kategorie:
Shopping
publikováno:
počet komentářů:
0
Nicholas Kirkwood podzim-zima 2012

Podpatkový génius Nicholas Kirkwood má novou kolekci. Ano, je to tady, nová řada na zimu plní stránky časopisů a reálné i virtuální police obchodů.  


Kirkwoodovy milovnice mohou jásat hned několikrát. Za prvé tento bůh prezentoval několik podpatků svého zajetého typu. Vysoká jehla a vykousaný nárt se dočkaly nových dekorů a nutno podotknout, že na příklad ten černobílý grafický vzor je přímo k nakousnutí. Kirkwoodovy ikonické boty mají své zastoupení ve verzi s platformou a zubem u podpatku, i v té bez. Tyto krásky prostě nesmí chybět.

No a za druhé, díváme se na desítky nových návrhů, barev a vzorů. Když bych měla vypíchnout ty nejzajímavější, určitě to budou nové variace na dříve viděné vlnité podpatky, nařasené proužky látek aplikované od paty až po zem a nebo ten zvláštně zúžený podpatek s mašličkou, který vzdáleně připomíná boty od Marca Jacobse pro Louis Vuitton z roku 2009. Zaujmou i čtyři páry různých druhů bot, na kterých se objevuje motiv podobný tomu, jaký Kirkwood použil při tvorbě kolekce k uctění Keitha Haringa.  

Ovšem i přes to, že je pro mě Nicholas Kirkwood obuvnickým králem, jedno bych mu vytkla. Výška některých platforem a s nimi i podpatků je v některých případech extrémní a výsledek tak vypadá i přes kulatou cenovku dost levně. Zvláště ty páry v lakované kůži.

Kolekce je ale stejně téměř dokonalá. Čekání na tu příští bude opět nekonečné.

 

Nicholas Kirkwood AW12
(podzim-zima 2012)

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál