autor:

Luxusní sluneční brýle - nesmysl nebo chytrá investice?

kategorie:
Shopping
publikováno:
počet komentářů:
0
Luxusní sluneční brýle - nesmysl nebo chytrá investice?

Určitě jste někdy při prohlížení módního magazínu narazili u slunečních brýlí na cenovku, ze které se vám na chvilku zatmělo před očima a nebyli jste si jisti, zda se při tisku nestala chyba a omylem nepřibyla jedna nula. 

Přiznávám - před pár lety jsem byla stejná, ale s přibývajícím věkem, zkušenostmi, zážitky a vlastní pohodlností, se mi jeví investice do kvalitních slunečních brýlí jako čím dál více opodstatněná. Proč?

 

grand-optical-jimmy-choo-bryle 3

 

grand-optical-jimmy-choo-bryle 2

 

Zrak máme jen jeden a pokud mu, třeba jako já, dáváte zabrat několikaletým používáním kontaktních čoček, je chránění očí brýlemi s kvalitním UV filtrem naprostou nutností. A poctivé, kvalitní věci pochopitelně něco stojí. 

Ve chvíli, kdy si nějaký luxusnější kousek pořídíte ale získáváte i garanci veškerých oprav, pokud by se jim přece jen na tom letním festivalu / sezení na Náplavce / beachvolleyballu / kavárenském povalečství něco stalo a ruku na srdce, doby, kdy mi nevadily nepadnoucí a rozviklané brýle, jsou již také dávno ty tam.

V GrandOptical mají výběr natolik široký, že při mé návštěvě jsme s poradkyní strávily necelou hodinu zkoušením, hodnocením a vyřazováním, až zbyly pouze jedny – ty perfektní. Jsou značky Jimmy Choo, mají jejich černý základ je po stranách zdoben stříbrnými kamínky a decentním nápisem s názvem značky a mám pocit, že bych v nich klidně mohla odcvičit gymnastickou sestavu a ani by se na obličeji nepohnuly. Samozřejmostí je při nákupu i hadřík a pevné pouzdro.

V optice GrandOptical také exkluzivně aplikují koncept Solaris - originální a jedinečnou nabídku slunečních brýlí, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Spočívá v tom, že kolekce jsou obměňovány několikrát za rok a v sortimentu tak najdete opravdu nejnovější modely světových značek (např. Prada, Vogue, Gucci, Ray Ban, Oakley, Roberto Cavalli, Georgio Armani, Hugo Boss, Tommy Hilfiger).

 

grand-optical-jimmy-choo-bryle 1

Sluneční brýle Jimmy Choo, GrandOptical

 

grand-optical-jimmy-choo-bryle 4


Spíše než ke sportovním outfitům se tyto brýle hodí k elegantnějšímu oblečení a protože jsem milovnicí stříbra, nebude těžké k nim najít ideální náušnice a další doplňky. Osobně si myslím, že jakkoli jednoduchý outfit dokáží luxusní brýle pozvednout do jiných výšin a to mám přesně v plánu. 

Verdikt je tedy z mého osobního pohledu jasný: Investujte raději jedenkrát do kvalitních brýlí, o které se budete starat a budete si je hýčkat, než desetkrát do něčeho, co vám nejen nesedí, ale ani neochrání váš zrak. Máte totiž vážně jen jeden...

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál