autor:

Kniha + kabelka = knihabelka

kategorie:
Shopping
publikováno:
počet komentářů:
1
Kniha + kabelka = knihabelka

kabelka chanel 1kabelka Chanel

Klasická literatura ještě nikdy v historii nebyla tak propojena s módou jako dnes. Jeden z nejvíc trendových doplňků je teď totiž samotná kniha. Místo stránek plných příběhů ale obsahuje peněženku, make-up a klíče. Na tento módní výstřelek nás připravila už značka Chanel, která knihu jako psaníčko uvedla v kolekci jaro/léto 2011, nebo Oplympia Le-Tan, z jejíž pomyslné knihovny si vzala dílo Lolita Natalie Portman na premiéru filmu Black Swan.

Současně se přidala k tomuto trendu Kate Spade, která představila v podobě malé kabelky skutečné perly světové literatury, a letos vytvořila několik dalších titulů do vaší skříně. Na párty tak s sebou můžete vzít Romea a Julii Williama Shakespeara, Emmu a Pýchu a předsudek od Jane Austenové či Příběh dvou měst nebo Nadějné vyhlídky Charlese Dickense.

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist