autor:

Boty Prada jaro/léto 2012

kategorie:
Shopping
publikováno:
počet komentářů:
0
Boty Prada jaro/léto 2012

 

 

Říká se, že móda je hra. Také se říká, že móda je Prada. Podle řeckých filosofů bychom tedy mohli prohlásit, že Prada je hra. Minimálně to platí pro nadcházející letní sezónu, pro kolekci, která si za čtyři měsíce získala pozornost celého světa (ovšem kladnou i zápornou). Auta a jejich karikatury jsou pro někoho zesměšněním seriózního módního světa, pro jiného jsou zase příjemným oddechem.

Jak už to u Prady bývá, pozornost není stržena pouze na řadu oblečení, ale i na samotné doplňky, ze kterých bývají nejčastěji opěvované boty. Letos tomu nebude jinak. Tyto vysoké jehlové podpatky s motivy plamenů už se stihly objevit na stránkách těch nejvýznamnějších fashion magazínů, ve výčtu osobních wishlistů a dokonce i u některých vyvolených v botníku. Přiznejte se, kdo by je nechtěl mít doma?

ano-ne

 

Boty Prada Spring/Summer 2012
(Prada Spring/Summer 2012)

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál