autor:

Aldo míří do Čech

kategorie:
Shopping
publikováno:
počet komentářů:
0
Aldo míří do Čech

3. března k nám konečně dorazí další obchod s obuví, a myslím, že se máme na co těšit! Jedná se o světoznámou kanadskou značku ALDO, která byla založena roku 1972 v Montrealu, tudíž jejich boty jsou k dostání na trhu už pěknou řádku let. Je vidět, že se snaží držet nejnovějších trendů a jejich propagační fotografie a videospoty mají šťávu. Obchody najdete snad po celém světě, nejvíce samozřejmě ve Spojených Státech, ale dokonce i v Kazachstánu nebo v Jižní Africe, tak proč ne i u nás?

Milovnice vysokých podpatků a moderní muži si rozhodně přijdou na své. Bot a doplňků mají habaděj a dokonce i pár tzv. "vezmeš a zahodíš", neboli plátěné botky připomínající bačkůrky do školky, na které si jistě všichni vzpomínáme. Červené s beruškami ale nehledejte, čekejte jednoduchost. Také tu najdete bílé oxfordky s neonovou podrážkou (můj favorit), gumové sandály, barevné mokasíny, platformy a k tomu veselé náramky jako stvořené pro letní festivaly. Toto vše obsahuje nová jarní kolekce 2012. A kde se na ni můžeme těšit? V pražském obchodním Centru Chodov již tento týden.

 

Aldo Spring/Summer 2012
(klikáním na obrázky si prohlédněte galerii)

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál