autor:

Kabelka Balenciaga First Iconic bag 10th Anniversary

kategorie:
Shopping
publikováno:
počet komentářů:
0
Kabelka Balenciaga First Iconic bag 10th Anniversary

Kabelka Balenciaga First Iconic bag 10th Anniversary 001

 

Ikonická kabelka značky Balenciaga slaví 10 let a proto byla navržena speciální kolekce na oslavu výročí. Součástí oslav jsou dvě kolekce – první přináší předělanou „First Iconic bag“, která získala nový jakoby zvířecí vzor, který pro ni za pomocí archivních materiálů značky vytvořil kreativní ředitel Nicholas Ghesquiere. Druhá řada šesti modelů (tři typu First a druhé tři typu City) je navržena pro obchodní dům Neiman Marcus. K dostání jsou také ve třech barevných provedeních - v černém, bronzovém a růžovém odstínu. Zvláštností kabelek tašek jsou vzorované podšívky, které nikdy Balenciaga ve svých modelech neměla a proto by určitě jednu z nich každá sběratelka této značky měla vlastnit.

 

Kabelka Balenciaga First Iconic bag 10th Anniversary 001

Balerínky Balenciaga, které k této kabelce nesmí chybět!

Kabelka Balenciaga First Iconic bag 10th Anniversary 001

Pro všechny, kdo chtějí, aby jejich kabelka na první pohled ukazovala svoji výjmečnost je v této řadě speciální označení limitované kolekce.

Kabelky lze zakoupit na stránkách www.neimanmarcus.com, „Firs“ za cenu 1195 dolarů a „City“ za 1395 dolarů, k dostání jsou i balerínky ve stejných barevných variacích. Na www.balenciaga.com je k dostání také Ikonická First se zvířecím potiskem za 1595 dolarů opět doplněná o obuv v totožném provedení.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál