autor:

Trochu jiné šperky a doplňky Totem by AND_i

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
0
Trochu jiné šperky a doplňky Totem by AND_i

Trochu jiné šperky a doplňky Totem by AND_i galerie

sediva-cara

Trochu jiné šperky a doplňky – to je AND_i. Část kolekce pro někoho možná absolutně nenositelná, druhá část až překvapivě jednoduchá. Náhrdelníky, prsteny, náramky, opasky, rukavice a masky jsou vyrobeny z hliníku, mosazi, akrylátového skla a kůže. Když se vaše šperky objeví v klipech Lady GaGa, je to většinou instantní úspěch, pro značku AND_i však není jediný. Množství jiných známých tváří showbusinessu se objevilo na stránkách časopisů zdobeni právě těmito šperky. Nejen Florence Welsh, Beyonce, Kesha, Mila Jovovich, Lindsay Lohan ale i zpěvačka Peaches našli zalíbení v lehce futuristických, barevně neokázalých a kvalitně vypracovaných doplňcích.

Za rakouskou značkou AND_i stojí zlatník a sochař Andreas Eberharter. Vznikla v roce 2001 ve Vídni a v současnosti se na výrobky můžete podívat i naživo v ateliéru AND_i NA Hohlweggasse 11/2.

dvojita cara

sediva-cara

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál